Asrın felaketinin ardından sosyal yardım çalışmalarını yoğunlaştıran Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşların ihtiyaçlarına göre kıyafet almaları adına mağaza oluşturdu.

Başkan Okay’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Başkan Okay’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Sosyal inceleme ekiplerinin tespiti ve değerlendirmesi sonucu yardımların yapıldığının altını çizdi.


İhtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşma adına gece gündüz çalıştıklarının altını çizerek şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal belediyeciliğin gereği olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçları için yoğun bir çaba harcadık.

Bu çabamızı asrın felaketinin ardından on katına çıkardık. Şuanda ekiplerimiz çeşitli alanlarda sosyal yardımda bulunmaktadır. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kıyafet eksiğini giderme adına geçici bir mağaza oluşturduk. Sosyal inceleme ekiplerimizin tespit ettiği vatandaşlarımız, buradan ihtiyaçlarına göre ürünleri temin edebiliyor. Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Onların ihtiyaçları için çalışmayı sürdüreceğiz.”