Türkiye - İtalya CANLI İZLE | (Türkiye - İtalya | FIVB Milletler Ligi izle) Türkiye - İtalya CANLI İZLE | (Türkiye - İtalya | FIVB Milletler Ligi izle)
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinlerin Heyecan Verici Yarışı
Haftanın sonunda büyük ödül olan 50 bin TL'nin sahibi olacak gelinler, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazananlara çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyelerin verileceği yarışmaya katılmak için heyecanla bekliyorlar.
Yeni Evli Gelinlerin Çeyizleri ve Yarışma Formatı
Mutfaktaki yeteneklerinden gelenek göreneklere kadar her konuda kıyasıya bir mücadele için hazır olan yeni evli gelinler, programın kendileri için ideal olduğunu düşünüyorlar. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda gelinleri bekliyor. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın'ı kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.
Yarışmacımız Rabia Başar, 26 yaşında, Bayburtlu, 1.5 yıllık evli ve endüstri mühendisi olarak çalışmaktadır. Tecrübeli ve yetenekli bir mühendis olan Rabia, yarışmada ne kadar başarılı olabileceğini kanıtlamak için sabırsızlanıyor.
Puan Tablosu
  • Gamze Turan:
  • Yüsra Gelin:
  • İrem Gelin:
  • Gülsüm Gelim:
Detaylar için takipte kalın...
YENİ EVLİ GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Rabia Başar Kimdir? Kaç Puan Aldı?
RABİA BAŞAR KİMDİR?
26 Yaşında olan yarışmacımız Bayburtlu 1.5 yıllık evli ve endüstri mühandisidir.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
RABİA GELİN PUAN TABLOSU
GAMZE TURAN:
YÜSRA GELİN:
İREM GELİN:
GÜLSÜM GELİM:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI