Aslı Hünel'in Gelin Evi Yarışmacısı: Merve Aksu

Türk şarkıcı Aslı Hünel'in sunduğu "Gelin Evi" programı, evlilik hazırlığı yapan kadınları bir araya getirerek izleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Programın iddialı yarışmacılarından biri de Merve Aksu. İşte Merve Aksu'nun hayatı...

TV yayın akışı 21 Şubat Bu akşam televizyonda neler var? Bugün hangi diziler var? Bugün kanallarda ne var? TV yayın akışı 21 Şubat Bu akşam televizyonda neler var? Bugün hangi diziler var? Bugün kanallarda ne var?

 Merve Aksu Kimdir?

"Gelin Evi" yarışmasına katılan Merve Aksu, 34 yaşında ve 5 yıllık evli bir Sinoplu bioenerji uzmanıdır. Bioenerji alanında uzmanlık sahibi olan Merve, programda evlilik serüvenini izleyicilerle paylaşarak deneyimlerini aktarmayı amaçlıyor. Sinop'un doğal güzellikleriyle büyüyen Merve, programdaki diğer yarışmacılarla rekabet ederek birinci olmak için mücadele edecek.

Nerelidir ve Kaç Yaşında?

Sinoplu bioenerji uzmanı Merve Aksu, doğduğu toprakların enerjisini ve güzelliklerini Gelin Evi yarışmasına taşıyor. 34 yaşında genç bir bioenerji uzmanı olan Merve, 5 yıllık evliliği ile programa katılarak evlilik serüvenindeki heyecanını ve deneyimlerini paylaşacak. İzleyiciler, Merve Aksu'nun Gelin Evi yarışmasındaki performansını ve evlilik hikayesini merakla bekliyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK