Aşka Düşman dizisinde merakla izlenen İnci Neva karakterini canlandıran Buse Meral, seyircilerin dikkatini çekiyor. Peki, Buse Meral kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşında?

İnci Neva Kimdir?

Aşka Düşman dizisinde İnci Neva karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Buse Meral, genç yaşına rağmen dikkat çeken bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Aşka Düşman İnci Neva Kimdir, gerçek adı nedir? Aşka Düşman'ın İnci Neva'sı Buse  Meral kimdir, kaç yaşında?Buse Meral'ın Gerçek Adı ve Yaşı

Buse Meral, 25 Temmuz 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Şu anda 24 yaşında olan genç oyuncu, erken yaşlarda oyunculuk kariyerine başlamış ve bu alanda adından söz ettirmiştir.

Oyunculuk Kariyeri ve Eğitimi

Lise öğrenimini İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Buse Meral, 19 yaşında oyunculuğa adım atmıştır. Genç yaşta sergilediği başarılı performanslarla dikkat çeken Meral, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir.

Taş Kağıt Makas Dizisi  Selim Galip Kimdir? Taş Kağıt Makas Dizisi Selim Galip Kimdir?

Oyunculuğa 2018 yılında Ege'nin Hamsisi dizisiyle adım atan Meral, bu dönemde izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Vermem Seni Ellere adlı Karadeniz dizisinde Zeliş karakteri ve Destan dizisinde Sırma karakteriyle de dikkat çekmiştir.

 Aşka Düşman ve İnci Neva Karakteri

Buse Meral, Aşka Düşman dizisinde canlandırdığı İnci Neva karakteriyle seyircilerden olumlu geri dönüşler almayı başarmış ve genç yetenek olarak adını duyurmuştur

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK