Rektör Bakan’ın Kurban Bayramı Mesajı Rektör Bakan’ın Kurban Bayramı Mesajı
Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz.
Haftanın İlk Yarışmacısı Meryem Koç: Yaratıcı Lezzetlerin Sahibi!
TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" programında haftanın ilk yarışmacısı Meryem Koç, 25 yaşında İzmirli ve reklam ajansı işletmektedir. Yarışmacımız, hamur ve sebze yemeklerinde oldukça iddialı olmakla birlikte farklı tatları bir araya getirme konusunda da ustalıkla hareket ediyor.
Yemeklerin Değeri Puanlarla Belirleniyor!
Zuhal Topal'ın ev sahipliğinde gerçekleşen yarışmada, yarışmacılar yemeklerini yaparken, Zuhal Topal da her detayı inceliyor ve puan veriyor. Bu puanlar, haftanın finalinde büyük önem taşıyor ve en çok puanı toplayan yarışmacı, büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
Meryem Koç'un Puan Tablosu
  • Alican: 4 PUAN
  • Yaşariye: 5 PUAN
  • Umutcan: 4 PUAN
  • Ulviye: 4 PUAN
Haftanın ilk yarışmacısı Meryem Koç, lezzet dolu yemekleri ve yaratıcı sunumlarıyla izleyicileri etkilemeye hazırlanıyor.
BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLUYORLAR
Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Meryem Koç Kimdir? Kaç Puan Aldı?
Haftanın ilk yarışmacısı olan Meryem hanım 25 yaşında İzmirli olan yarışmacımız Reklam ajansı işletmektedir. Yarışmacımız hamur ve sebze yemeklerinde oldukça iddialıdır ayrıca yarışmacımız farklı tatları bir araya getirmeyi seviyor.
Yarışmacılar  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Meryem Koç Kimdir? Kaç Puan Aldı?
MERYEM KOÇ PUAN TABLOSU
ALİCAN: 4 PUAN
YAŞARİYE:5 PUAN
UMUTCAN: 4 PUAN
ULVİYE: 4 PUAN
Editör: ATİLLA ŞAKACI