Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kadir Kiraz kimdir? Kaç yaşında, nereli? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kadir Kiraz kimdir? Kaç yaşında, nereli?
Sigara gruplarına peş peşe zamlar gelmeye devam ediyor. Sigaraya zam, mayıs ayının ilk haftasında da gündeme geldi. Bir sigara grubuna 3 TL zam gelirken zamlı sigara fiyatları sorgulanıyor. Peki, 4 Mayıs 2024 sigara fiyatları ne kadar oldu, zamlı sigara fiyatları kaç TL? En pahalı ve en ucuz sigara kaç lira oldu? İşte sigara fiyatları...
Sigara fiyatlarına zam mayıs ayıyla birlikte sürüyor. Sigaraya zam son dakika haberleri takip edilirken sosyal medyada da zamlı sigara fiyat listesi paylaşılmaya başlandı. Bir sigara grubuna 3 TL zam geldi.
Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından PM sigara grubunda zam yapıldığını açıkladı. Zamlı sigara fiyatları bugünden (4 Mayıs) itibaren uygulanmaya başlanacak. Dündar paylaşımına, "Sigaraya bir zam daha... Sigaraya zam yağmuru devam ediyor. PM grubuna zam geldi" notunu düştü.
En Pahalı ve En Ucuz Sigara Fiyatı Ne Kadar?
Yeni zamla birlikte Philip Morris (PM) grubunun en pahalı sigarası 70 TL, en ucuzu ise 63 lira oldu. Geçen ay birçok sigara grubuna zam yapılmıştı.
Nisan ayındaki zamla birlikte Philip Morris grubunun en pahalı sigarası 67 TL, en ucuzu ise 60 lira; BAT sigara grubunun en pahalı sigarası 72 TL, en ucuzu 56 lira; TT sigara grubunun en pahalı sigarası 62 TL, en ucuzu 50 lira olmuştu. JTİ sigara grubu ise zammın ardından 1 TL'lik indirime gitmişti. Sigara grubunun en pahalı sigarası 67 TL, en ucuzu ise 56 lira olmuştu.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK