Yalı Çapkını 68. Bölüm Tek Parça Full İzle! Star TV Yalı Çapkını Son Bölüm İzle!

Star TV ekranlarında 3 Mayıs 2024 günü yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin 68. bölümü izleyicilerle buluştu. Dizinin son bölümü internete de yüklendi ve artık herkes tarafından izlenebilir durumda. İşte Yalı Çapkını dizisinin 68. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Yalı Çapkını Dizisi Hakkında Bilgiler

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin'in oturduğu ve senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı "Yalı Çapkını" dizisi, STAR TV izleyicisiyle buluşuyor. Dizinin hikayesi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkma ve Gaziantepli Korhan Ailesi'nin başından geçenleri anlatıyor.

Yalı Çapkını 67. Bölümde Neler Olmuştu?

Önceki bölümde, Ferit ve Seyran tehlikenin eşiğindeyken, Akın hiç beklenmedik bir hamle yapmıştı. Seyran, ölümle burun buruna gelmiş ve yaşadığı travmatik acıların etkileriyle mücadele etmeye çalışmıştı. İfakat, evden kovulmuş ve zor durumda kalmıştı. Halis Ağa'ya karşı yıllardır sakladığı bir gerçeği dile getirmişti. Kaya ise Suna'ya üzecek bir gelişmeyi itiraf etmişti. Diğer yandan, Esme ve Kazım arasında geçmişe dair hiç bilinmeyen konular gündeme gelmişti. Ferit, Seyran'ın acıları karşısında ne yapacağını bilemezken, yeni bir düşmanın intikam peşine düşmesi büyük bir endişeye yol açmıştı.

Ünlü modeller kırmızı halıda göz kamaştırdı Ünlü modeller kırmızı halıda göz kamaştırdı

Yalı Çapkını Oyuncu Kadrosu

Başrollerde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak ve Umut Gezer gibi birbirinden başarılı oyuncuları da kadrosunda barındırıyor.

Yalı Çapkını 68. Bölüm İzleme Linki

Yalı Çapkını dizisinin 68. bölümünü ATV'de 3 Mayıs günü yayınlanan tek parça full olarak izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

YALI ÇAPKINI 68. BÖLÜM FULL İZLE

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK