Vizyona Girecek Filmler 2024: Bu Hafta Sinema Keyfi!

Kolpaçino 4 4'lük: Hesaplaşma Zamanı

Kolpaçino 4 4'lük - film 2024 - Beyazperde.comKolpaçino serisinin dördüncü filmi, "Kolpaçino 4 4'lük", dostları tarafından haksızlık gören Özgür'ün beyaz perde macerasını izleyicilerle buluşturuyor. Şafak Sezer'in senaryosunu yazıp Aydemir Akbaş ile başrolü paylaştığı film, Türk sinemasının sevilen isimlerini geniş bir oyuncu kadrosunda bir araya getiriyor.

Arıcı: Ölüm Kovanı - Aksiyonun Zirvesi

Arıcı: Ölüm Kovanı (2024) Film İzle | Antalya SinemaYılın iddialı aksiyon filmlerinden biri olan Arıcı: Ölüm Kovanı, eski bir özel servis ajanının intikam hikayesini anlatıyor. Jason Statham, Jeremy Irons ve Emmy Raver-Lampman gibi usta oyuncuların yer aldığı film, arıcılık mitolojisine derin bağlı gizli bir örgütün eski ajanının hikayesine odaklanıyor.

Narsistle Aşk: Tehlikeli İlişkilerin Hikayesi

Narsistle Aşk Filmi Bilet Al | Paribu Cineverse

Son Depremler 26 Şubat Deprem mi oldu? Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son Depremler 26 Şubat Deprem mi oldu? Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?

Virginie Efira, Melvil Poupaud ve Dominique Reymond'un başrollerini üstlendiği Narsistle Aşk, ideal eşini bulduğunu düşünen bir kadının, zamanla toksik bir ilişkiye sürüklenişini konu alıyor.

Tay 2: Ebabil Takımı - Çocukların Favorisi

Tay 2: Ebabil Takımı - film 2024 | biletinial

TRT ortak yapımı Tay serisinin ikinci filmi olan "Tay 2: Ebabil Takımı", çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek. Kudüs'ten Mekke'ye macera dolu bir yolculuk sizi bekliyor.

3391 Kilometre: Sevginin Güçlü Bağı

Deniz Enyüksek'in yönetmenliğindeki 3391 Kilometre, birbirinden uzak iki gencin kilometrelerce mesafeye rağmen hissettikleri güçlü sevgi bağını anlatıyor.

3310'dan Tüm Birimlere - Gerilim ve Aksiyonun Buluştuğu Nokta

Mazlum Yiğit'in yazıp yönettiği 3310'dan Tüm Birimlere, Diyarbakır'a atanmış bir emniyet müdürünün hikayesini anlatarak, yerli aksiyon ve polisiye tutkunlarına heyecan dolu bir deneyim sunuyor.

Yaşam Koçu: Komik ve Duygusal Bir Hikaye

Yaşam Koçu - film 2024 - Beyazperde.comDoğu Demirkol'un senaryosunu yazıp Burak Kuka'nın yönettiği Yaşam Koçu, bir adamın aniden popüler bir yaşam koçu haline gelmesiyle gelişen olayları komik bir şekilde ele alıyor. Bu hafta vizyona girecek yerli komedi filmlerinden biri.

Bu hafta sinema salonlarında izleyicileri bekleyen birbirinden farklı türde filmler, seyircilere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK