19 OCAK 2024 CUMA TV YAYIN AKIŞI TÜM KANALLAR

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah
10:00 Kızılcık Şerbeti
12:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:25 Show Ana Haber
20:00 Kızılcık Şerbeti
00:15 Kara
03:00 Sandık Kokusu
05:30 Kızılcık Şerbeti

ATV YAYIN AKIŞI

07:00 Kahvaltı Haberleri
08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Ateş Kuşları
00:20 Ben Bu Cihana Sığmazam
03:20 Mutfak Bahane
05:20 Yeter

AFAD: Deprem mi oldu?  Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 29 Şubat tarihli son depremler AFAD: Deprem mi oldu? Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 29 Şubat tarihli son depremler

KANAL D YAYIN AKIŞI

06:45 Güneşi Beklerken
08:00 M. Fatih Çıtlak İle Huzur Vakti
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Camdaki Kız
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
18:40 Kanal D Ana Haber
20:00 Arka Sokaklar
00:15 Yargı
03:00 Gelinim Mutfakta
05:00 Afili Aşk

FOX TV YAYIN AKIŞI

08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:15 Şahane Hayatım
19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
20:00 Gaddar
00:30 Orta Sayfa
02:15 Gaddar
04:30 Kefaret
06:00 Her Yerde Sen

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Kiralık Aşk
09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
16:15 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Yalı Çapkını
20:00 Yalı Çapkını
00:30 Yerli Dizi
03:00 Kiralık Aşk
05:00 Fazilet Hanım ve Kızları

TV8 YAYIN AKIŞI

06:00 Dizi
07:15 8’de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:15 Aşka Düşman
12:00 Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
14:00 Survivor Ekstra
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Aşak Düşman
00:15 Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular
01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:30 Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
05:30 Dizi

TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:30 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:35 İncir Ağacı
06:50 Benim Adım Melek
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:10 Seksenler
14:40 Diriliş Ertuğrul
17:40 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kaçış Yok (Yabancı Sinema)
00:20 Yaşamak (Yabancı Sinema)
02:20 Diriliş Ertuğrul
04:30 Seksenler
06:20 Kapanış

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK