11 MAYIS 2024 CUMARTESİ TV YAYIN AKIŞI TÜM KANALLAR

SHOW TV YAYIN AKIŞI

07:00 Kızılcık Şerbeti
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Beş Milyoncuk Borç Verir Misin? (Yerli Sinema)
14:45 Sandık Kokusu
18:25 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
23:45 Kızılcık Şerbeti
02:45 Bahar
05:30 Aziz

ATV YAYIN AKIŞI

07:30 ATV'de Hafta Sonu
10:00 Şirinler (Yabancı Sinema)
12:00 Kuruluş Osman
15:30 Ateş Kuşları
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kardeşlerim
00:20 Aldatmak
03:00 Kuruluş Osman
05:40 Safir

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Memleketim (Yerli Sinema)
08:30 Konuştukça
09:45 Magazin D Cumartesi
13:00 Arda'nın Mutfağı
14:00 Yargı
16:00 İnci Taneleri
18:30 Kanal D Haber Hafta Sonu
20:00 Taş Kağıt Makas
00:15 Arka Sokaklar
02:45 Siyah Beyaz Aşk
04:30 Müzik Arası
04:30 Bodrum Masalı

NOW TV YAYIN AKIŞI

07:30 Fatih Savaş İle Sabah Sohbetleri
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Ekonomi Arası
11:20 Memet Özer İle Mutfakta
12:15 Kamera Arkası
13:00 Yabani
15:45 Hudutsuz Sevda
19:00 Gülbin Tosun Now Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Yabani
00:15 Kirli Sepeti
02:45 Ruhun Duymaz
05:00 Kefaret
06:00 Bay Yanlış

Ünlü modeller kırmızı halıda göz kamaştırdı Ünlü modeller kırmızı halıda göz kamaştırdı

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Benim Tatlı Yalanım
08:30 Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
09:30 Özlem Denizmen ile Para Durumu
10:30 Vikingler Büyük Macera (Yabancı Sinema)
12:00 Yerli Dizi Tekrarı
16:00 Bay Link Kayıp Efsane (Yabancı Sinema)
18:15 Star Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 G.O.R.A (Yerli Sinema)
22:45 Hokkabaz (Yerli Sinema)
01:15 G.O.R.A (Yerli Sinema)
03:15 Hokkabaz (Yerli Sinema)

TV8 YAYIN AKIŞI

06:00 Dizi
07:45 Süper Bir Takım
08:00 Türkiye’nin Doktorları
09:00 Bir Yemek Olsan
10:00 Gazete Magazin
14:15 Cevap Ver Türkiye
16:30 Çarkıfelek
20:00 Survivor All Star 2024
00:15 Survivor Ekstra
02:30 Gazete Magazin
05:00 Dizi

TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:30 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:33 Beni Böyle Sev
07:40 Nostalji Kuşağı "Parmak Damgası"
08:50 Nostalji Kuşağı "Perihan Abla"
09:40 Hayallerinin Peşinde
11:00 Yaşam Başka Yerde
12:30 Kod Adı Kırlangıç
14:10 Mehmed: Fetihlerin Sultanı
17:50 Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiye
19:00 Ana Haber
20:00 Gönül Dağı
00:10 Pelin Çift İle Gündem Ötesi
01:50 Mehmed: Fetihler Sultanı
04:20 Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiye

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK