Trabzonspor - Adana Demirspor maçı canlı izle  beIN Sports 1 canlı yayın Trabzonspor - Adana Demirspor maçı canlı izle beIN Sports 1 canlı yayın
TRT 1'de gündüz kuşağında sevilerek izlenen, birbirinden önemli konukları ile sabahınıza neşe katan, bir yandan bilgilendirip bir yandan eğlendiren Alişan ile Hayat Gülümse hafta içi her gün izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün saat 10.30'da canlı yayınla TRT 1’de!
TRT 1'in gündüz kuşağında büyük ilgi gören Alişan ile Hayata Gülümse programı, hafta içi her gün izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Program, sabah saat 10.30'da canlı yayınla TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Her bölümde birbirinden önemli konukları ağırlayan Alişan, izleyicilere bilgi ve eğlence dolu anlar yaşatıyor. Programın 19 Ocak Cuma tarihli bölümü de izleyicilerle buluşacak. Alişan ile Hayata Gülümse, sabahları izleyicilere neşeli ve keyifli anlar sunmayı sürdürüyor. İzleyiciler, programı canlı olarak TRT 1'de takip edebilirler.
Editör: Editör Melek