Survivor Kim Elendi, Kim Gitti? Heyecan Dorukta!

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2024 All Star, 18 Ocak'ta gerçekleşen eleme gecesiyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Berna, Seda, Kardeniz ve Sahra'nın potada yer aldığı kritik gecede, düello performansları ve rekabet büyük merak uyandırdı. İzleyiciler, Survivor kim elendi, kim gitti? sorularının cevaplarını ararken nefesleri tuttu.

Eleme Düellosu: Kritik Anlar Yaşandı!

Survivor 2024 All Star'ın son bölümünde haftanın eleme adayları olan Berna, Seda, Kardeniz ve Sahra, Dominik Cumhuriyeti'nde kurulan zorlu parkurda mücadele ettiler. En başarılı performansı sergileyen yarışmacılar adada kalmaya hak kazanırken, maalesef en başarısız olan isim ise bu hafta yarışmaya veda etti.

Prens dizisi  2. sezon  ne zaman başlayacak?  Prens 2. sezon konusu nedir? Prens dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Prens 2. sezon konusu nedir?

Survivor Kim Eledi, Kim Gitti? İşte Yanıtı!

18 Ocak 2024 Survivor Eleme Gecesi: Seda Veda Ediyor!

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2024 All Star'ın son bölümünde elenen yarışmacı büyük bir sürprize neden oldu. Eleme gecesinde en düşük performansı gösteren isim, Survivor macerasına veda etti. 18 Ocak'ta Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen eleme düellosunun ardından Survivor kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu: Seda! Seda, diğer yarışmacılara veda ederek adadan ayrıldı.

Survivor 2024 All Star: Gerilim Devam Ediyor!

Survivor heyecanı 18 Ocak eleme gecesiyle doruk noktasına ulaştı. Yarışmanın devamında izleyicileri nelerin beklediği ise merak konusu olmaya devam ediyor. Survivora veda eden Seda'nın yerine gelecek isim, takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK