SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ? 30 Mayıs WhatsApp, Facebook, İnstagram'da sorun mu var? SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ MÜ? 30 Mayıs WhatsApp, Facebook, İnstagram'da sorun mu var?
"Prens" Dizisi: Yeni Bir Komedi Hikayesi
Prens Dizi Hakkında
"Prens", kralın ani ve şüpheli ölümünün ardından tahta geçen ve üvey annesi, yengesi ve hain amcasıyla mücadele eden bir prensin hikayesini konu alıyor. Macarlar ile yanlışlıkla bir savaşa sürüklenen bu prensin başından geçen komik olaylar, izleyicilere eğlenceli dakikalar sunuyor.
Ekran Görüntüsü 2024 05 04 121102Prens Dizi Oyuncuları
Dizide, tanıdık yüzlerin yer aldığı güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Yılmaz Gruda, Derya Pınar Ak, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Bahadır Vatanoğlu, Çağdaş Onur Öztürk, Ceyda Düvenci, Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal ve Onur Özaydın gibi deneyimli isimler diziye renk katıyor.
Prens Dizi Nerede İzlenir?
"Prens" dizisinin 2. sezonunun 5. bölümü Blu TV platformunda izleyiciyle buluşuyor. Blu TV üzerinden bu eğlenceli komedi dizisini keyifle takip edebilirsiniz.
Prens Dizi Yorumları ve İlk Sezon
İlk sezonu 8 bölüm olarak yayınlanan "Prens" dizisi, sosyal medyada geniş bir ilgi gördü. Seyirciler, dizinin komedi unsurlarıyla eğlenceli ve keyifli bir izleyiş sunduğunu ifade ediyorlar.
Prens Dizisi 2. Sezon 5. Bölüm İzleme Linki
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK