Ece Seçkin'den Balıkesir'de unutulmaz performans Ece Seçkin'den Balıkesir'de unutulmaz performans

Prens Dizisi: Yeni Bir Komedi Hikayesi

Prens Dizisi Hakkında

"Prens", adını bile pek kimseye duyuramamış, sevilmeyen ve önemsenmeyen Bongomia ülkesinin tahtına oturan Prens'in hikayesini anlatıyor. Bu ülkede, kimse tarafından ciddiye alınmayan, adı bile pek bilinmeyen bir prensin yaşadığı olaylar, komedi dolu bir hikayeye dönüşüyor. Prens, kralın ani ve şüpheli ölümünün ardından tahta geçer ve üvey annesi, yengesi ve hain amcasıyla mücadele ederken, yanlışlıkla Macarlar ile bir savaşa sürüklenir.

Prens dizisi 2. sezon gelecek mi? Prens ikinci sezon ne zaman? Prens dizisi  2. sezon izle BluTVPrens Dizi Oyuncuları

Dizide tanıdık yüzler yer alıyor. İşte kadroda yer alan oyuncular: Yılmaz Gruda, Derya Pınar Ak, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Bahadır Vatanoğlu, Çağdaş Onur Öztürk, Ceyda Düvenci, Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal, Onur Özaydın.

Prens Dizi Nerede İzlenir?

"Prens" dizisinin ilk sezonu, 8 bölüm olarak Blu TV platformunda izleyiciyle buluşuyor. Sinemaseverler, bu kurgusal komedi dizisini Blu TV üzerinden keyifle takip edebilirler.

Prens Dizi Yorumları ve İlk Sezon

İlk sezonunda 8 bölümü bulunan 'Prens' dizisi, sosyal medyada da geniş bir yankı uyandırdı. Seyirciler, dizinin komedi unsurlarıyla eğlenceli ve keyifli bir izleyiş sunduğunu belirtiyorlar.

Prens Dizisi 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Eğer hala izlemediyseniz, Prens dizisinin 1. sezonunun 2. bölümünü Blu TV platformunda izleyebilirsiniz.

Prens Dizisi 1. Sezon 2. Bölüm İzle  Blu TV Prens 2.Bölüm İzle

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK