Bugün ne sınavı var? Hafta sonu hangi sınavlar var? 13- 14 Temmuz  sınav takvimi Bugün ne sınavı var? Hafta sonu hangi sınavlar var? 13- 14 Temmuz sınav takvimi
Murat Özkaya'nın Kariyeri ve İş Hayatı
Murat Özkaya, Metal Oto'nun kurucusu ve sahibidir. 2005 yılında kurulan Metal Oto, Türkiye genelinde yaklaşık 9.000 araçlık bir filoya ve 500 çalışana sahip olarak 25 ilde faaliyet göstermektedir.
Metal Oto'nun Genişlemesi ve Marka Entegrasyonu
2018 yılında Metal Oto bünyesine Central Rent a Car ve İngiltere menşeili Green Motion markalarını dahil etmiştir. Bu markalar, bireysel kullanıcılara ve kurumsal firmalara günlükten 6 aya kadar olan süreçlerde kısa dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.
Murat Özkaya'nın Spor Dünyasıyla İlişkisi
Murat Özkaya, 2019 yılından bu yana Eyüpspor'un başkanlığını yürütmektedir. Aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Sixt Rent a Car firması, Galatasaray'ın forma göğüs sponsorudur.
Galatasaray Kulübü Üyeliği
Özkaya'nın ayrıca Galatasaray Spor Kulübü üyeliği bulunmaktadır, bu da onun futbol dünyasındaki bağlarını güçlendiriyor.
Murat Özkaya, 2005 yılında kurulan Metal Oto'nun sahibidir. Metal Oto, Türkiye genelinde yaklaşık 9.000 araç filosu ve 500 personeli ile 25 ilde faaliyet gösteriyor.
2018 yılında Metal Oto bünyesine katılan Central Rent a Car ve İngiltere menşeili Green Motion markaları ile bireysel kullanıcılara ve kurumsal firmalara günlükten 6 aya kadar olan vadelerde kısa dönem araç kiralama hizmeti sunuyor.
Murat Özkaya, 2019'dan bu yana Eyüpspor'un başkanlığını yapıyor. Özkaya'nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Sixt Rent a Car firması ise Galatasaray'ın forma göğüs sponsorudur.
Öte yandan Murat Özkaya'nın Galatasaray kulübü üyeliği de bulunuyor.
Editör: ATİLLA ŞAKACI