Spotify yeni özelliği "Şarkı Falı" nedir? Song Psychic (Şarkı Falı) nasıl kullanılır? Şarkı Falı ücretsiz mi? Spotify yeni özelliği "Şarkı Falı" nedir? Song Psychic (Şarkı Falı) nasıl kullanılır? Şarkı Falı ücretsiz mi?
Müge Anlı'nın Tatlı Sert adlı programında ele alınan Hasan Hüseyin Çelik kaybı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 15 Kasım 2023'ten bu yana haber alınamayan Hasan Hüseyin Çelik'in eşi, eşinin akıbetinden endişe etmediğini ve eşinin geleceğini düşündüğünü o yüzden rahat olduğunu söylemişti. Peki, Müge Anlı Tatlı Sert programında neler yaşandı? Müge Anlı Hasan Çelik bulundu mu, son durum nedir? Hasan Çelik olayı nedir? 31 Ocak Müge Anlı son bölümde neler oldu? Detaylar haberimizde...
34 yıllık eşi Hasan Hüseyin Çelik'ten 73 gündür haber alamayan Seher Çelik, yardım talebinde bulunmak amacıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı'ya başvurdu. Seher Çelik, kocasından uzun bir süredir haber alamamasına rağmen Hasan Hüseyin Çelik'in hala hayatta olduğuna dair bir inanç taşıyordu. Müge Anlı, canlı yayındaki "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programında bu çetrefilli konuyu araştırarak, kayıp şahsın bulunması ve aileleri kavuşturma misyonuyla faaliyet gösteren bir televizyon programı yürüttü. Bu süreçte yaşanan detaylar ve çözüme doğru atılan adımlar, programın izleyicilerine aktarıldı.
Müge Anlı ile Tatlı Sert
HASAN HÜSEYİN ÇELİK KİMDİR?
Ankara'da evli ve iki çocuk babası olan Hasan Hüseyin Çelik, 15 Kasım 2023 tarihinde aracıyla birlikte kayboldu. Hasan Çelik'in kayboluşu, evden aracıyla çıkıp bir daha geri dönmemesi şüpheleri beraberinde getirdi.
3267. BÖLÜMDE NE OLDU?
3265. Bölümde, Hasan Hüseyin Çelik'in eşi Seher Çelik'in tehdit içerikli mesajları ortaya çıkmıştı. Eşinin ailesini tehdit eden Seher Çelik, mesajları kendisinin atmadığını söylemişti. Bugünkü bölümde ise Hasan Hüseyin Çelik'in arabasının Ankara dışına çıkmadığı öğrenildi. Şehrin içinde kaybolan ve hiçbir haber alınamayan Çelik'in akıbetinin ne olduğu ise hala merak konusu olmaya devam ediyor.
Editör: Editör Melek