Samsunspor Çaykur Rizespor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Samsunspor Çaykur Rizespor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Dünya şampiyonumuz ve olimpiyat başarısıyla adını duyuran millî güreşçimiz, Kahramanmaraş'ın gurur kaynağı olan Dr. Şeref Eroğlu'nun başkanlığındaki federasyonu ziyaret ederek, Kahramanmaraşlı gençleri spora kazandırma projelerini konuştu.

Ziyaret kapsamında, milletvekili Karakoç ve federasyon başkanı Şeref Eroğlu, Kahramanmaraşlı gençleri spora kazandırma ve bu başarıyı sürdürülebilir kılma üzerine planladıkları projeleri ele aldılar.

Milletvekili Karakoç, millî güreşçimiz, ay yıldızlı üniformayı şerefle taşıyor. Bu ayrıcalığı bir Kahramanmaraşlı olarak yaşamak benim için büyük bir mutluluk." Diye ifade etti. Görüşmenin, Kahramanmaraşlı gençleri spora yönlendirme hedefinde atılan önemli adımların bir parçası olduğu belirtildi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Zuhal Karakoç Dora , Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu'na yapıcı ve olumlu geçen ziyareti için teşekkürlerini iletti.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK