CHP’den yurt dışında örgütlenme atağı: Paris Birliği kuruldu! CHP’den yurt dışında örgütlenme atağı: Paris Birliği kuruldu!
Gain Mevzular Açık Mikrofon: Turgut Altınok'un Programı İzleyiciyle Buluştu
Gain'in sevilen programı "Mevzular Açık Mikrofon", bu kez AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'u ağırladı. Program, 2024 yerel seçimlerinin gözde isimlerinden biri olan Altınok'un siyasi görüşlerini ve hedeflerini izleyicilere aktardı. İşte programın detayları:
Mevzular Açık Mikrofon Turgut Altınok Full İzleTurgut Altınok'un Tanıtımı Yayınlandı
AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Babala TV'de Oğuzhan Uğur'un sunumuyla gerçekleşen "Mevzular Açık Mikrofon" programına konuk oldu. Altınok'un adaylık süreci ve politik görüşleri izleyiciler tarafından merakla takip edildi.
urgut Altınok Full İzle! Turgut Altınok Mevzular Açık Mikrofon Tek Parça İzleOğuzhan Uğur'un Sunumuyla Keyifli Sohbet
Oğuzhan Uğur'un sunuculuğunu üstlendiği program, Turgut Altınok'un Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sürecine odaklandı. Siyasi arenadaki tartışmalara ışık tutan program, Altınok'un görüşlerini ve hedeflerini detaylarıyla izleyicilere aktardı.
Gain Hesabında Yayınlandı
Programın tanıtımı ve tam bölümü, Youtube platformunda Gain hesabında izleyiciyle buluştu. Milyonlarca izleyici, programın yayınlanmasıyla birlikte Altınok'un siyasi vizyonunu ve projelerini daha yakından tanıma fırsatı buldu.
Gain Mevzular Açık Mikrofon Turgut Altınok'u Kaçırmayın
AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'un konuk olduğu "Mevzular Açık Mikrofon" programı, siyaset ve yerel yönetim konularına ilgi duyan herkes için kaçırılmayacak bir içeriğe sahipti. Programı izleyerek Altınok'un vizyonunu daha yakından keşfedin.

Mevzular Açık Mikrofon Turgut Altınok Full İzle Gain Mevzular Açık Mikrofon Turgut Altınok İzle

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK