30 Kasım Okullar Tatil mi? İşte İllere Göre Durum! 30 Kasım Okullar Tatil mi? İşte İllere Göre Durum!

Metin Uca geçen günlerde bir trafik kazası geçirmişti. Kazaya sebep olan durumun ünlü sunucunun kendinden geçmesi olduğu anlaşılmıştı. Hastanede yapılan tetkikler sonucunda boyun şah damarının her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını açıklayan Uca, hastanede bir hafta boyunca tedavi altına alınmıştı. Günlerdir yoğun bakımda tedavi gören Metin Uca geçtiğimiz günlerde normal odaya alınınca sevenlerine seslenmişti.

Metin Uca'nın vasiyeti ortaya çıktı!

  • Instagram hesabından paylaşım yaparak son durumundan bahseden Metin Uca, "Merhaba… Hızla iyileşiyorum. Bu tabii eski bir fotoğraf. En kısa zamanda beraber olacağız, doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız. Güzel doğum günü mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Sonsuz sevgimle" ifadelerini kullanmıştı. Ancak dün Metin Uca'dan kötü haber gelmişti.�
  • Sağlık durumu iyiye giden ve dün taburcu edilmesi planlanan Uca, yeniden fenalaşmıştı. Operasyona alınan ünlü isim, entübe edildi. Uca'nın menajeri, sosyal medyadan yaptığı açıklamada sanatçının entübe edildiğini ve kritik 72 saati geçirmesinin beklendiği söylemişti.  Acı haber gece saatlerinde geldi. Uca'nın vefat haberini menajeri Kübra Kalem Baykara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Baykara paylaşımında, "Metin Ucamızı kaybettik. Kalbimiz acıyor" ifadelerini kullandı.
  • Uca'nın cenazesi, sabah saatlerinde Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden, incelenmek üzere Yenibosna Adli Tıp Kurumu morguna getirildi.
  • İyileşmesi beklenirken ölümüyle sevenlerini yasa boğan Metin Uca vasiyetini de şöyle açıklamıştı:"Yakılarak ölmek ve küllerimin de İstanbul boğazından serpilmesini istiyorum."