Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 28. Bölüm Sezon Finali: TRT1'de Son Bölümü Full İzle

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin 28. bölümü sezon finali olarak 10 Haziran Pazartesi günü ekrana geldi. Bu heyecan dolu bölümde Arslanşah'ın oyunları, Sultan Nureddin'i savaşın eşiğine getirdi ve Maral'ın tuzakları büyük tehlikeleri beraberinde getirdi. İşte sezon finalini kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için TRT1 canlı yayın linki.

Sultan Nureddin ve Selahaddin'in Zorlu Mücadelesi

Sezon finalinde, Müslüman kanı dökmek istemeyen Sultan Nureddin'in tek çaresi, Selahaddin'in Karategin'i bulup getirmesi oldu. Selahaddin ve ekibi büyük bir tehlikenin ortasına atıldı. Arslanşah, Karategin'i vurdurduğunu öne sürerek savaşı durdurmaya çalışan Sultan Nureddin'e karşı çıktı, ancak Karategin'in sağ salim dönmesiyle köşeye sıkıştı.

Siccin 7 konusu ne? Siccin 7 konusu gerçek mi? Siccin 7 fragmanı izle Siccin 7 konusu ne? Siccin 7 konusu gerçek mi? Siccin 7 fragmanı izle

Arslanşah ve Sultan Nureddin'in Karşı Karşıya Gelmesi

Beyler, Arslanşah'a öfkeliyken Bernard'ın planı devreye girdi. Bernard'ın bıraktığı Temur gelerek Karategin'i vurmadığını söyledi ve inkar etti. Beyler, Arslanşah'ın ve Sultan Nureddin'in tarafında yer almak yerine, tarafsız kalmayı tercih etti. Bu durum, Zengilerin kuvvetini zayıflatırken Bernard'a Gazze için harekete geçme fırsatı verdi. Sultan Nureddin ve Selahaddin bu durumdan huzursuz oldular, ancak Selahaddin Beyleri kalmaları için ikna ederek Kudüs için harekete geçti.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 28. Bölüm Full İzle

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin 28. bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için sezon finali bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. TRT1'de yayınlanan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin sezon finali, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 28. Bölüm Full İzle: TRT1 Canlı İzle Linki

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK