Yedi Hilal Derneği'nin organize ettiği etkinlik, Onikişubat ilçesi EXPO 2023 alanında gerçekleşti. Çocuklar, ellerinde pankartlarla Gazze'deki çocuklara destek mesajları verirken, umut ve dayanışma vurgusu yaptılar. 


Etkinlikte yapılan bir basın açıklamasında çocuklar, "Allah Bedir Savaşı'ndaki gibi meleklerini size yardıma göndersin. Size söylemek istediğimiz bir şey var, asla umutsuzluğa kapılmayın. Ne olursa olsun, umut her zaman vardır. Şunu unutmayın Gazze'deki çocuklar, siz gerçekten güçlüsünüz. Savaşlar ve zorluklar insanları bir araya getirir. Bu karanlık günlerin sonunda güneş tekrar doğar" ifadelerini kullandı. 


Ayrıca, çocuklar daha sonra bahçe bitkileri fuar alanında Gazze için yürüyüş yaparak, Gazze'deki çocuklar için söz verdiler. Mühendis, şair, yazar olup her yönden Filistin için mücadele edeceklerini belirten çocuklar, teknolojik ürünler geliştirerek Gazze'nin savunmasına katkıda bulunacaklarına dair vaatte bulundular. 
Küçük Yüreklerden Büyük Adımlar etkinliğine katılan çocuklar, Gazze'deki insanlık dramına karşı duyarlılık ve dayanışma mesajları vererek, umut dolu bir gelecek için söz verdiler."

Kahramanmaraş’ta Terör Bağlantılı 10 Kişinin Mal Varlığı Donduruldu! Kahramanmaraş’ta Terör Bağlantılı 10 Kişinin Mal Varlığı Donduruldu!