Dulkadiroğlu Belediyesi Park Ve Bahçe Müdürlüğü'nden Bayram Hazırlığı Dulkadiroğlu Belediyesi Park Ve Bahçe Müdürlüğü'nden Bayram Hazırlığı
Kahramanmaraş 11 Haziran 2024 Salı günü hareketli bir gün geçirdi. Elbistan'da meydana gelen deprem bölge halkında korkuya neden oldu. Bir trafik kazasında ise 2 kişi yaralandı. Güneşli ve sıcak havanın hakim olduğu Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları için hazırlıklar sürüyor. Yaz okullarının açılmasıyla minikler eğitimle buluşurken, tarlalarda susuzluk tehlikesi alarm veriyor. Esnaf ise cirolardaki düşüşten yakınıyor.
Kahramanmaraş 11 Haziran 2024 Genel Gündem Haberleri ve Spotları
Deprem: Elbistan ilçesinde öğle saatlerinde 3,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde herhangi bir can kaybı veya yaralanma haberi alınmadı.
Kaza: Dulkadiroğlu ilçesinde sürücü kontrolünü kaybettiği aracı şarampole devrildi. Kazada sürücü ve yanındaki yolcu yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.
Hava Durumu: Bugün Kahramanmaraş'ta güneşli ve sıcak bir hava hakim olacak. En yüksek hava sıcaklığı 32 derece, en düşük hava sıcaklığı ise 18 derece olacak.
Diğer Haberler:
  • Kahramanmaraş'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları için hazırlıklar sürüyor.
  • Kahramanmaraş'ta yaz okulları açıldı.
  • Kahramanmaraş'ta tarlalar susuzluk tehlikesiyle karşı karşıya.
  • Kahramanmaraş'ta esnaf ciro düşüklüğünden dertli.
Muhabir: MELİHA KÜÇÜKÖNDER