Mahsun j hangi kanalda? Mahsun j nerede, hangi platformda yayınlanıyor? Mahsun j hangi kanalda? Mahsun j nerede, hangi platformda yayınlanıyor?
İnci Taneleri Niyazi Muhammet Kulu kimdir? Kanal D'de yayınlanan İnci Taneleri dizisinde canlandırdığı Niyazi karakteriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Muhammet Kulu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Muhammet Kulu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..
İnci Taneleri Dizisinin Başarılı Oyuncusu Muhammet Kulu Kimdir?
Muhammet Kulu'nun Hayatına Dair Merak Edilenler

Muhammet Kulu'nun Yaşamı
Muhammet Kulu, 9 Eylül 1990 tarihinde Bitlis'te dünyaya gelmiştir ve günümüzde 33 yaşındadır. İstanbul'da yaşamını sürdüren başarılı oyuncu, oyunculuk kariyerine olan tutkusunu İstanbul Aydın Üniversitesi'nde oyunculuk bölümünde eğitim alarak pekiştirmiştir.

Kariyeri ve Rol Aldığı Projeler
Muhammet Kulu, kariyerine Trust Menajerlik şirketine bağlı olarak devam etmektedir. Oyunculuğa adım attığı günden itibaren birçok projede yer almıştır. Yeşilçam, Bir Küçük Gün Işığı, Evlilik Hakkında Her Şey, Yargı, Derin Mor, Dayton, Kübra gibi yapımlarda başarılı performans sergilemiştir.

İnci Taneleri Dizisinde Niyazi Karakteri
Kanal D'de yayınlanan İnci Taneleri dizisinde canlandırdığı Niyazi karakteriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanmıştır. Dizi, Muhammet Kulu'nun yeteneklerini ve oyunculuk becerisini daha geniş bir izleyici kitlesiyle buluşturmasına olanak tanımıştır.

Sosyal Medya Hesapları ve Takipçi Sayısı
Muhammet Kulu, sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'da muhammetkulu kullanıcı adıyla paylaşımlarını sürdürmektedir. Bu platformda 1205 takipçisi bulunmaktadır.

Eğitimi ve Oyunculuk Kariyeri
İstanbul Aydın Üniversitesi'nde aldığı oyunculuk eğitimi, Muhammet Kulu'nun kariyerindeki başarısının temellerini atmıştır. Derinlemesine oyunculuk yeteneği ve çeşitli projelerdeki performansı ile dikkat çekmektedir.
inci taneleri niyazi muhammet kulu kimdir nerelidir kac yasindadir
İnci Taneleri Niyazi Muhammet Kulu kimdir? 
Muhammet Kulu kimdir? Muhammet Kulu 9 Eylül 1990 tarihinde dünyaya Bitlis’te gelmiştir. Günümüzde 33 yaşındadır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi'nde oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Daha önce Yeşilçam, Bir Küçük Gün Işığı, Evlilik Hakkında Her Şey, Yargı, Derin Mor, Dayton, Kübra gibi yapımlarda rol almıştır. Instagram’da muhammetkulu ismiyle paylaşımlarına devam eden Muhammet Kulu’nun bu mecrada 1205 takipçisi bulunmaktadır. Kariyerine Trust Menajerlik şirketine bağlı olarak devam etmektedir.
Editör: Editör Melek