Güven Kıraç: Türk Sanatının Önemli İsimlerinden Biri

Güven Kıraç Kimdir?

5 Ocak 1969 tarihinde Artvin'de doğan Güven Kıraç, Türk tiyatro, dizi ve sinema dünyasında iz bırakan bir sanatçıdır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Kıraç, kariyerine tiyatro ile başlamış ve daha sonra televizyon ve sinema projelerinde yer alarak kendisini kanıtlamıştır.

İnci Taneleri Necmi kim? Güven Kıraç kimdir? - Yeni Bakış - İzmir Aydın  Manisa Uşak Ege Haberleri son dakika güncel kaza İzmir son dakika gezilecek  yerler elektrik su kesintisiBaşarılı Dizi ve Filmler

Güven Kıraç, "Gönülçelen" (2010), "Muhteşem Yüzyıl" (2012-2013) gibi önemli dizilerde de başarılı performansıyla dikkat çekmiştir. Sinema dünyasında ise "Beynelmilel" (2006), "Gise Memuru" (2010), "Fetih 1453" (2012) gibi dikkat çeken filmlerde önemli roller üstlenmiştir. Kıraç, kariyeri boyunca farklı karakterlere hayat vererek üstün oyunculuk yeteneğini sergilemiştir.

Son Depremler Bugün deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi  Deprem mi oldu? Son Depremler Bugün deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi Deprem mi oldu?

Güven Kıraç, sanat kariyerinde elde ettiği başarılarla Türk sanat dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Hem tiyatro sahnelerinde hem de televizyon ve sinemada izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan Kıraç, Türk sanat dünyasına derin izler bırakarak gelecek kuşaklara ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK