İNCİ TANELERİ 9. BÖLÜM DE NE OLDU?

21 Mart Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 9. bölümünde Cihan'ın başı belaya girer ve Azem, oğlunu kurtarmak için tehlikeli planlar yapar. 

Azem, ailesini bir araya getirmek için elinden geleni yapmak için hazırdır. Artık tek çaresi iki evladına birden ulaşmaktır. Cihan isteyene kadar da onunla iletişim kurma ısrarından vazgeçecektir. Ancak Cihan’ın içine düştüğü tehlike kararını uygulamasına izin vermez. Dilber, Alişan'ı Zahir'den kaçırmak için başka bir okula yazdırmak ister. Ancak okul müdürü Dilber'e ne iş yaptığını sorunca Alişan'ın okul hayatını etkileyecek bir durum oluşur. Dilber, yalan söyleyemediği için oğlunu okula kaydını yaptıramaz. 

TV yayın akışı 20 Nisan Bugün kanallarda ne var? Bugün TV'de hangi diziler var? TV'de Hangi Dizi Var? TV yayın akışı 20 Nisan Bugün kanallarda ne var? Bugün TV'de hangi diziler var? TV'de Hangi Dizi Var?

Cihan, Elif'le buluştuğu kafeden Sırat Sıcak'ın adamları tarafından aldırılır. Sırat, hamle yapacağını önceden bildirmiştir. Berzan, Cihan'ı alır ve büyük bir kaos başlar. Azem, Berzan'ın da yardımıyla Cihan'ı kurtarmanın bir yolunu bulur. Berzan, Cihan için Sırat Sıcak'ın gizli bir videosunu Azem'e verir. Azem bu videoyla Sırat Sıcak'ı adeta püskürtür. 

Zahir, saklandığı delikte çıkar ve Dilber'in kaldığı otele adamlarıyla baskın yapar. Dilber, Alişan’la yeni bir yaşam kurmak için elinden geleni yapsa da hiç ummadığı bir şekilde hayatı tepetaklak olur.

İNCİ TANELERİ 10. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK