Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Puan Durumu Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Puan Durumu
Türk futbolunun iz bırakan isimlerinden İlhan Mansız ve eşi Lela Leyla, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen bebeklerinin yüzünü ilk kez paylaştı. Çiftin çocuklarına koyduğu isim ise sosyal medyada tartışma konusu oldu.
Beşiktaş ve Türkiye Milli Takımı ile sergilediği performans ve ikonik hareketleriyle Türk futbolseverlerin aklında büyük bir iz bırakan İlhan Mansız, ayrıca oyuncu olarak yer aldığı Doktorlar dizisi ve katıldığı Survivor yarışması ile ününü çok daha geniş kesimlere duyurmuştu.
İlhan Mansız ve Eşi Lela Leyla'nın Bebeklerinin İsmi Tartışma Konusu Oldu
Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden İlhan Mansız ve eşi Lela Leyla, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen bebeklerinin yüzünü ilk kez paylaştılar. Ancak, çiftin bebeklerine koyduğu isim, sosyal medyada tartışma konusu haline geldi.
Bebeğin İsmi: Imre Leon
Çift, bebeklerine Imre Leon adını verdi. Bu isim, sosyal medyada çeşitli yorumlara neden oldu. Bazı kullanıcılar, ismi beğenerek çifte mutluluklar dilerken, bazıları ise "Anne de baba da Türk ama ismi Imre Leon... Yakıştıramadım" gibi yorumlar yaparak şaşkınlıklarını ifade ettiler.
Mansız, gelen olumsuz tepkileri silerken, konuya ilişkin herhangi bir yanıt vermedi.
İlhan Mansız'ın Eşi: Lela Leyla
İlhan Mansız'ın eşi, Azerbaycanlı olan Lela Leyla'dır. İkilinin aşkı yaklaşık iki senedir devam etmektedir.
İlhan Mansız'ın Çocukları
İlhan Mansız'ın, Alman sevgilisi Nina Ritter'dan Aimee adında bir kızı bulunmaktadır. Ayrıca, Lela Leyla'dan bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.
İlhan Mansız'ın Kariyeri
İlhan Mansız, 10 Ağustos 1975'te Almanya Kempten'da doğmuş, Türk aktör ve santrafor mevkiinde görev almış eski millî futbolcudur. Aslen Kırım Tatarıdır. Günümüzde ise millî buz patencisidir. Kendisi, 2002 Dünya Kupası'nda Senegal'e attığı Altın Gol ile Dünya Kupası tarihine geçmiştir. Ayrıca, 2017 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır.
ÇOCUĞUN ADINI LEON KOYDULAR!
Çift, bebeklerine Imre Leon adını verirken, bu durum sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazı kullanıcılar, ismi beğenerek çifte mutluluklar dilerken, bazı kullanıcılar ise "Anne de baba da Türk ama ismi Imre Leon... Yakıştıramadım" yorumlarında bulundu.
Mansız, gelen olumsuz tepkileri silerken, konuya ilişkin herhangi bir yanıt vermedi.
İlhan Mansız'ın Eşi Kim? Kaç Çocuğu Var?
İLHAN MANSIZ'IN EŞİ LELA LEYLA KİMDİR?
Milli takımım ve Beşiktaş’ın eski efsane futbolcusu İlhan Mansız, iki senedir Azerbaycanlı Lela Leyla ile aşk yaşıyor.
20 yıl önce büyük aşk yaşadığı Alman sevgilisi Nina Ritter’den Aimee adında bir kızı bulunan Mansız'ın, Lela Leyla'dan bir erkek çocuğu dünyaya geldi.
İLHAN MANSIZ KİMDİR?
10 Ağustos 1975'te Almanya Kempten'da doğan, Türk aktör ve santrafor mevkiinde görev almış eski millî futbolcu. Aslen Kırım Tatarıdır. Günümüzde millî buz patencisidir. 2002 Dünya Kupası'nda Senegal'e attığı Altın Gol, Dünya Kupası tarihinin son Altın Gol'ü dür. 2017 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır.
Editör: ATİLLA ŞAKACI