İbrahim Tatlıses: Seçimlerden Sonra Evlilik Kararı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, son yerel seçimlerin ardından siyasi gündemi bir kenara bırakıp evlilik müjdesi verdi. AK Parti taraftarı olduğu bilinen Tatlıses, seçim sonuçlarından sonra evleneceğini duyurarak magazin dünyasını şaşırttı.

Bakın İbrahim Tatlıses Kiminle Evleniyor! - Foto Galeri - Memurlar.Net

İbrahim Tatlıses'in Kişisel Hayatı

İbrahim Tatlıses, 1952 yılında Şanlıurfa'da doğdu. Fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Tatlıses, zamanla ünlü bir türkücü olarak tanındı. Hem şarkıcılığı hem de oyunculuğuyla önemli bir kariyere sahip olan Tatlıses, yedi çocuk babasıdır.

Evlilik Kararı ve Gündemdeki Sorular

İbrahim Tatlıses'in kiminle evleneceği henüz netlik kazanmış değil. Ancak Tatlıses'in seçim sonrası yaptığı açıklamalar, gündemde merak uyandırdı. Tatlıses, daha önce 4 kez AK Parti milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yapmıştı ve seçim sonuçlarının kendisini olumsuz etkilemesiyle evlenme kararı aldığını duyurdu.

İbrahim Tatlıses'in Evlilik Geçmişi

İbrahim Tatlıses, bugüne kadar birçok kez evlenmiştir. İlk evliliğini Adalet Tatlı ile yapan Tatlıses'in bu evlilikten Ahmet, Gülden ve Gülşen adında üç çocuğu olmuştur. Daha sonra ünlü oyuncu Perihan Savaş ile ilişkisinden Melek Zübeyde adında bir kızı dünyaya gelmiştir.

Portakal Çiçeği Karnavalı renkli görüntülere sahne oluyor Portakal Çiçeği Karnavalı renkli görüntülere sahne oluyor

Ayrıca Tatlıses'in Işıl Çıtak ve Derya Tuna ile ilişkilerinden de çocukları bulunmaktadır. En son evliliğini Ayşegül Yıldız ile yapan Tatlıses'in bu evlilikten Elif Ada ismindeki kızı dünyaya gelmiştir. İbrahim Tatlıses, bu evlilikle birlikte yedinci kez baba olmuştur.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK