29 Haziran Günlük Burç Yorumları

29 Haziran Cumartesi: Burçlar Neler Söylüyor?

29 Haziran Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Günlük burç yorumlarına göre sizin burcunuzda neler var? İşte detaylar...

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün planladığınızdan çok farklı bir durumun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Üzülmeyin ve hayatın pozitif yönlerine odaklanmaya çalışın. Çevrenizde olumsuz konuşmalarıyla sizi geren insanlara kulaklarınızı kapatın; bu, sizin için daha iyi olacak.

RC Strasbourg - Fenerbahçe Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki RC Strasbourg - Fenerbahçe Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar oldukça başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar kuruyorsunuz. Ancak bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun. Bugün sizin için tehlikeli geçebilir.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran)

Kendi içinizde ve yaptığınız işlerde büyük bir rahatlık içindesiniz. Bu rahatlığınız, yakınınızdaki kişilere de bulaşacak. Sizinle aynı kafa yapısındaki kişilerle bağlantı kurmak için bu fırsattan yararlanın. Planlarınızı başkalarının fikirleriyle zenginleştirin ve bu enerjinizle harekete geçin. Eskiden ulaşılmaz sandığınız hedefler artık çok yakınınızda.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme zamanı nihayet gelmiş görünüyor. Cesur davranırsanız sadece özel hayatınızı değil, iş hayatınızı da daha iyiye götürebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin örnek alacağı biri haline geleceksiniz. Ancak dinlenmek için kendinize vakit ayırarak stresinizi hafifletmeyi unutmayın. Boş zamanlarınızı hobilerinize ayırarak hedeflerinizi gözden kaybetmeyeceksiniz.

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Bugün işyerinde idari becerilerinizi sergilemeniz gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bu, özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etki yaratacak. Arkadaşlarınız farklı kişilikleri bir araya getirme yeteneğinizden dolayı sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Ancak kendi sağlıksız alışkanlıklarınız üzerinde de çalışmanız gerekecek.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül)

Ruh ve beden sağlığınız şu anda mükemmel durumda. Bu anı ziyan etmeyin; fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayın. Aynı hedefleri paylaşan destekçiler kazanacaksınız. Bu sayede bugün özellikle verimli çalışabilecek ve hedeflerinize nihayet yaklaşmanızı sağlayacak büyük adımlar atabileceksiniz.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

Önünüzdeki engelleri her zamanki yöntemlerle çözmeye kalkışırsanız başarılı olamayabilirsiniz. Yaklaşımınızı değiştirin. Yeni bir strateji geliştirin ve başkalarının planlarınıza fazla müdahale etmesine izin vermeyin. Çözüm tamamen ulaşabileceğiniz bir noktada. Biraz özgüvenle bu sorunların üstesinden gelebilir ve ipleri tekrar elinize alabilirsiniz.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

İşyerindeki tüm görevlerinizi başarıyla tamamladınız ve artık yeni projelere geçebilirsiniz. Yeni adımlarınız başarılar getirecek. Yeni insanlarla tanışmanın ve eski insanlarla vedalaşmanın mutluluğunu yaşayın. Sorunlar azalıyor, artık her şey çok daha güzel olacak.

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak)

Şüpheleriniz ve belirsizlikleriniz olabilir ve bunlar nedeniyle güçlükler yaşayabilirsiniz. Enerjiniz her zamankinden daha yüksek bir seviyede, ancak bu huzursuz bir enerji. Çatışmak istediğiniz kişiler varsa, bunu yaparken yeni düşmanlar edinmemeye dikkat edin. Sorunlarınızı artırmaktan başka işe yaramayacaktır. İsteklerinize biraz gem vurur ve sakin kalmayı denerseniz, bu dönemi sıkıntısız atlatabilirsiniz.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat)

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart)

Enerji dolusunuz ve tüm dünyayı keşfe çıkmak istiyorsunuz. İçinizdeki sese kulak verin ve birkaç haftalığına sürpriz bir tatile çıkın. Dünyayı dolaşın; heyecanla yeni şeyler keşfedecek ve yeni işlere kalkışacaksınız. İnsanlarla tanışın, doğanın güzelliklerini huşu içinde seyredin. Bu deneyimler, dostluklar ve unutulmaz yerler hayatınızda zengin ve kalıcı bir etki bırakacak.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK