Yaz Olimpiyat Oyunları ne zaman, nerede ve kaç ülke katılıyor? Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları nelerdir? Yaz Olimpiyat Oyunları ne zaman, nerede ve kaç ülke katılıyor? Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları nelerdir?
Gibi Yeni Bölüm İzle: 5. Sezon 13. Bölüm Yayında
Exxen platformunda büyük bir beğeniyle izlenen Gibi dizisinin yeni sezonunun 13. bölümü yayımlandı. İşte Gibi dizisinin yeni bölümünü izleyebileceğiniz link ve detaylar...
Gibi 5. Sezon 13. Bölüm Full İzleGibi 5. Sezon 13. Bölüm İzle
Başrollerini Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın paylaştığı, Yılmaz, İlkkan ve Ersoy karakterleriyle sosyal medyada fenomen haline gelen Gibi dizisinin beşinci sezonunun 13. bölümü izleyicilerle buluştu. Sezon finali olan bu bölüm, diziseverler tarafından merakla bekleniyordu.
Gibi Dizisi Yeni Bölüm Yayınlandı mı?
Gibi dizisinin beşinci sezonunun final bölümü 30 Mayıs 2024 tarihinde yayımlandı. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın başrollerini üstlendiği dizi, özellikle sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda.
Gibi Yeni Bölüm İzle 5. Sezon 13. BölümGibi Dizisinin Karakterleri
  • Feyyaz Yiğit (Yılmaz)
  • Kıvanç Kılınç (İlkkan)
  • Ahmet Kürşat Öçalan (Ersoy)
Gibi Dizisi Nerede Yayınlanıyor?
Komedi türündeki Türk yapımı internet dizisi Gibi, Exxen platformunda izleyicilerle buluşuyor. Yeni bölümleri kaçırmamak için aşağıdaki link üzerinden diziyi izleyebilirsiniz.

Gibi 5. Sezon 13. Bölüm Full İzle  Gibi Yeni Bölüm İzle: 5. Sezon 13. Bölüm için link

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK