Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor? Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor?

Gelinim Mutfakta: 3 Mayıs 2024 Puan Durumu ve Kazananlar!

3 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanan Gelinim Mutfakta programında büyük bir heyecan yaşandı. Hafta boyunca rekabetin kızıştığı yarışmada dört gelin, en iyi tabağı yaparak çeyrek altını ve 10 altın bileziği kazanmak için mücadele etti. İşte, günün puan durumu ve kazananlarla ilgili detaylar:

Çeyrek Altını ve Bilezikler Kimin?

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altını ve 10 altın bileziği kazanan yarışmacılar henüz açıklanmadı. Ancak programın ilerleyen bölümlerinde kazanan isimler ve puanlar açıklanacak. Bu detaylar netleştikçe haberimizde güncelleme yapılacaktır.

Kim Elenen?

Bu hafta Gelinim Mutfakta'ya veda eden yarışmacı henüz belli değil. Programın sonunda yapılacak oylama sonucunda haftanın en düşük puanını alan gelin, sunucu Nursel Ergin tarafından açıklanacak. Elenen isim ve detaylar haberimizde yer alacak.

3 Mayıs Cuma Puan Durumu

3 Mayıs 2024 tarihine ait puanlar henüz açıklanmadı. Ancak 2 Mayıs 2024 Perşembe gününe ait puanlar şu şekildedir:

  • Damla: 23
  • Aleyna: 12
  • Yeşim: 9
  • Seda: 3

3 Mayıs 2024 tarihine ait puan durumu ve kazananların detayları, programın ilerleyen saatlerinde açıklanacak ve haberimizde güncellenecektir.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK