Zuhal Topal’la Yemekteyiz: 3 Mayıs 2024 Cuma Kazananı Belli Oldu!

3 Mayıs'ta yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının 600. bölümü, izleyiciler tarafından merakla beklenen birinci ismi ortaya çıkardı. Günün yarışmacıları arasında kimin 75 bin TL'lik büyük ödülü kazandığı araştırılmaya başlandı. İşte 3 Mayıs Yemekteyiz bölümünde yaşananlar ve kazananın kim olduğuyla ilgili detaylar:

Kazanan Kim?

Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz'de bu hafta kazananın Şeyda Nur Eroğlu olduğu ortaya çıktı. 29 Nisan ile 3 Mayıs haftasında yarışan diğer adaylar Serkan Samur, Mahsun İlhanlı, Hava Sarısoy ve Sema Turfan arasında zorlu bir rekabet yaşandı. Ancak Şeyda Nur Eroğlu, lezzetli yemekleri ve başarılı sunumuyla jüriyi etkileyerek 75 bin TL'lik büyük ödülün sahibi oldu.

GPT-4o ücretsiz mi, hangi özellikleri ücretsiz? ChatGPT, GPT-4o nasıl kullanılır? GPT-4o ücretsiz mi, hangi özellikleri ücretsiz? ChatGPT, GPT-4o nasıl kullanılır?

Puan Durumu

  • Şeyda Nur Eroğlu: Puanı henüz açıklanmadı.
  • Serkan Samur: Puanı henüz açıklanmadı.
  • Mahsun İlhanlı: Puanı henüz açıklanmadı.
  • Hava Sarısoy: Puanı henüz açıklanmadı.
  • Sema Turfan: Puanı henüz açıklanmadı.

3 Mayıs 2024 tarihindeki Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında Şeyda Nur Eroğlu'nun performansı ve aldığı puanlar merakla bekleniyor. Henüz puanlar açıklanmasa da, programın heyecan dolu anları ve yarışmanın detayları, izleyicileri ekran başına kilitledi.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK