Yaz Olimpiyat Oyunları ne zaman, nerede ve kaç ülke katılıyor? Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları nelerdir? Yaz Olimpiyat Oyunları ne zaman, nerede ve kaç ülke katılıyor? Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları nelerdir?
Gelinim Mutfakta: Gamze Kargalı Kimdir?
Yeni bir hafta başlangıcıyla birlikte Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Gamze Kargalı'nın hayatı, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 1396. bölümde, çeyrek altın ve 10 altın bilezik için yarışan Gamze'nin kimliği hakkında detaylar ortaya çıktı. İşte Gelinim Mutfakta Gamze Kargalı'nın biyografisi...
Gelinim Mutfakta: Gamze Kargalı
27 Mayıs Pazartesi günü altın yarışına katılan Gamze Kargalı, 32 yaşındadır ve İstanbul'da yaşamaktadır. Aslen Sivaslı olan Gamze, 7 yıllık evli ve 2 çocuk annesidir. Hastanede hasta danışmanı olarak çalışan Gamze, yarışmaya kayınvalidesiyle birlikte başvurmuştur. Şeker hastası olan kayınvalidesinin ameliyat geçirmesi üzerine, halası Sema ile birlikte yarışmaya katılan Gamze'nin performansı merakla beklenmektedir.
Gelinim Mutfakta: Sema Çom
Gamze'nin kayınvalidesi olan Sema Çom, aslında Gamze'nin eşinin halasıdır. 46 yaşında olan Sema, aslen Ordulu olup, İstanbul'da yaşamaktadır. 29 yıllık evli olan Sema'nın 2 oğlu bulunmaktadır. Temizlik işçisi olarak çalışan Sema, Gamze ile birlikte yarışmaya katılarak izleyicilerin dikkatini çekmiştir.
Gelinim Mutfakta yarışmasında Gamze ve Sema'nın performansı ve yemekleriyle ilgili merakla beklenen gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Yarışmanın heyecan dolu bölümlerini kaçırmamak için izlemeye devam edin.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK