Banu Parlak kimdir? Banu Parlak kaç yaşında, nereli? Banu Parlak ne iş yapıyor? Banu Parlak kimdir? Banu Parlak kaç yaşında, nereli? Banu Parlak ne iş yapıyor?
Gelinim Mutfakta: Kıymet Çoban Kimdir?
Yeni haftaya başlayan Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni gelin Kıymet Çoban, kayınvalidesi Nurkadın ile birlikte stüdyoya geldi. 27 Mayıs Pazartesi günü altın yarışına katılan Kıymet Çoban, daha önce de yarışmaya katılmış eski bir yarışmacıdır. Peki, Gelinim Mutfakta Kıymet Çoban kimdir? Kaç yaşında? İşte detaylar...
Gelinim Mutfakta: Kıymet Çoban
2019 yılında yayınlanan Gelinim Mutfakta All Star yarışmasının bir katılımcısı olan Kıymet Çoban, bir kez daha yarışmaya dahil oldu. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 1396. bölümde yarışa katılan Kıymet Çoban, 6 yıllık evli ve 1,5 yaşında bir oğlu bulunmaktadır. Aslen Ağrılı olan Kıymet, Manisa'da yaşamaktadır. Eşi asker olan Kıymet'in, ailevi zorluklar nedeniyle lise eğitimini yarıda bırakıp çalışma hayatına atıldığı bilinmektedir.
Gelinim Mutfakta: Nurkadın Akdan
Kıymet Çoban'ın kayınvalidesi Nurkadın Akdan ise aşçılık yapmaktadır. 2019 yılında Gelinim Mutfakta yarışmasında gelin-kayınvalideler arasında yer alan Kıymet ve Nurkadın, bir kez daha altın yarışına katılmışlardır.
Yeniden Gelinim Mutfakta stüdyosuna katılan Kıymet Çoban ve kayınvalidesi Nurkadın Akdan'ın performansları ve yemekleriyle ilgili merakla beklenen gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Gelinim Mutfakta yarışmasının heyecan dolu bölümlerini kaçırmamak için izlemeye devam edin.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK