Gelinim Mutfakta 3 Temmuz 2024 Puan Durumu: Kim Çeyrek Altını Aldı?

Gelinim Mutfakta Genel Puan Durumu ve Sezon Finaline Yaklaşırken

Gelinim Mutfakta'da sezon finaline sadece iki gün kala, yarışmanın puan durumu büyük bir merak konusu. Her gün çeyrek altın kazanan günün birincisi, sezon finalinde en yüksek puanı toplayarak büyük ödülleri kazanmak için mücadele ediyor. Sezon finalinde birinci olan yarışmacı 50 altın bilezik, ikinci olan ise 30 altın bilezik kazanacak. Bugün, 20 günlük maceranın 18. gününde yarışmanın heyecanı dorukta. Cuma günü, sezon finali şampiyonu belli olacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta'da günün birincisi tadım, puan ve yorumlamaların ardından açıklandı. Sezon finali serisi tüm heyecanıyla devam ederken, her gün bir çeyrek altın kazanan yarışmacılar, büyük ödülleri almak için kıyasıya mücadele ediyor. Bugün 18. çeyrek altın sahibini buldu. Peki, 3 Temmuz 2024 tarihinde Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta'da Bugün Birinci Olan Kim?

Haftanın üçüncü gününde Gelinim Mutfakta'da eksi 2 puanlar havada uçuştu. Kıymet haricinde üç gelin de eksi 2 ceza puanı aldı. Sezon finali serisinde Zeynep'in 5, Kıymet'in 5 çeyreği, Başak'ın 3 ve Damla'nın 4 çeyrek altını bulunuyor. Bugünün birincisi ise Kıymet oldu ve 6 çeyrek altın ile lider durumda.

RC Strasbourg - Fenerbahçe Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki RC Strasbourg - Fenerbahçe Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Kıymet: 17

Zeynep: 3

Damla: 11

Başak: 6

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK