Avrupa Şampiyonu Olan Emre Sakçı Kimdir? Avrupa Şampiyonu Olan Emre Sakçı Kimdir?
27 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kanal D Canlı Yayınında Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı?
Gelinim Mutfakta yarışması, sezon finali öncesi son haftasına hızlı bir başlangıç yaptı. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 1396. bölümde, Of Of Kebabı yapan gelinler arasından günün birincisi ve çeyrek altının sahibi belli oldu. Peki, 27 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? İşte günün puan durumu ve detaylar...
Kanal D izleyicilerinin büyük bir ilgiyle takip ettiği Gelinim Mutfakta yarışmasının haftanın ilk günü yayınlandı. Nursel Ergin’in sunduğu programda, 27 Mayıs Pazartesi günü izleyiciler puan tablosunu merakla bekledi. 1396. bölümde yarışmacılar, Of Of Kebabı yaparak hünerlerini sergiledi. Bu bölümde Seda ve Azime yerine yarışmaya yeni katılan gelinler Kıymet ve Gamze oldu.
Hafta içi her gün saat 13.00’te yayına giren Gelinim Mutfakta yarışmasında, 4 gelin ve 4 kayınvalidenin altın mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümde, günün yemeği olan Of Of Kebabı, yarışmacılar tarafından büyük bir özenle hazırlandı. Günün sonunda çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. Gamze ise -2 ceza puanı aldı.
27 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu
Gün sonunda oluşan puan durumu şu şekilde:
  • Damla: 17 puan
  • Zeynep: 13 puan
  • Kıymet: 13 puan
  • Gamze: 4 puan
Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni bölümleri ve heyecan dolu anlarıyla takipte kalın. Yarışmada haftanın ilerleyen günlerinde neler olacağını ve yeni birincilerin kimler olacağını öğrenmek için izlemeye devam edin.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK