22 Temmuz Gelin Görümce kim elendi? Fatih Ürek Gelin Görümce Kim Birinci Oldu? 22 Temmuz Gelin Görümce kim elendi? Fatih Ürek Gelin Görümce Kim Birinci Oldu?
Nursel Ergin’in sunumuyla izleyicilerle buluşan Gelinim Mutfakta yarışması, 8 Temmuz Pazartesi günü merak konusu oldu. İzleyiciler, 8 Temmuz’da Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümünün olup olmadığını sorguladı. İşte detaylar...
Kanal D’nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, 5 Temmuz Cuma günü sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara verdi. Son bölümde büyük bir heyecan yaşandı ve yarışmanın şampiyonu belli oldu. Yarışmada Damla 50 altın bileziğin sahibi olurken, Kıymet ise 30 altın bilezik kazandı. 8 Temmuz Pazartesi günü ise Gelinim Mutfakta yeni bölümüyle ekranda olmayacak.
Gelinim Mutfakta Bitti mi? Yeni Bölüm Ne Zaman?
Gelinim Mutfakta yarışması, 6. sezon finali ile 5 Temmuz Cuma günü izleyicilere veda etti. Program, yeni sezonuna Eylül ayında başlayacak. Sezon finalinde Damla büyük ödülü kazanırken, Kıymet ikinci olarak 30 altın bilezikle yarışmayı tamamladı. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte izleyiciler tekrar heyecan dolu bölümlerle buluşacak.
Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezon tarihi Eylül ayı olarak belirlendi ve hayranları bu tarihi merakla beklemeye başladı.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK