2 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 2 Mart Cumartesi burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 2 Mart Cumartesi burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?
Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, 4 Ocak Perşembe 2024 tarihinde 1294. bölümüyle ekranlara geldi. Her gün yayınlanan programda gelinler ve kaynanalar arasında heyecanlı bir yarışma yaşanıyor. Yarışmacı gelinler, kendi hazırladıkları yemeklerle birbirleriyle yarışıyor, puanlama ise kaynanalar tarafından yapılıyor.
Gelinim Mutfakta programı, izleyicilere eğlenceli ve keyifli anlar yaşatırken, muhteşem yemek tarifleri de sunuyor. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen bu lezzetli yarışmada, gelinler birbirinden özgün yemeklerle jüri karşısına çıkıyor.
Her gün farklı bir rekabetin yaşandığı Gelinim Mutfakta programı, izleyicilere eğlenceli bir mutfak deneyimi sunmaya devam ediyor. Yarışmacı gelinler arasında dostluklar kurulurken, aynı zamanda lezzet dolu bir yarışma da izleyicilere sunuluyor.
Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!
Kanal D'nin eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta, Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana geliyor.
Editör: Editör Melek