33 yaşındaki 3 çocuk babası Mehmet Ali Özdemir'den 8 gündür haber alınamıyor. Özdemir'in kayıp ilanı verildikten sonra aracı dağlık bir alanda bulundu, araçta kan izleri tespit edildi. Dağlık alanda başlatılan arama kurtarma çalışmalarına kadavra köpekleri de katıldı. Özdemir'in babası ve kardeşi tarafından ölümle tehdit edildiği iddia edilen bilgiler, ailenin içindeki çatışmalara işaret ediyor.

Yayına katılan Mehmet Ali'nin kardeşi Aycan Özdemir, kardeşiyle aralarında birçok davanın olduğunu ve aile içindeki sorunları dile getirdi. Aycan, kardeşi Mehmet Ali'nin aile içindeki sıkıntılardan dolayı kaçmış olabileceğini veya cinayete kurban gittiğini düşündüğünü ifade etti. Ayrıca, Mehmet Ali'nin madde kullanımı ve aile içi şiddetle ilişkilendirildiği belirtildi.

Trabzonspor - Adana Demirspor maçı canlı izle  beIN Sports 1 canlı yayın Trabzonspor - Adana Demirspor maçı canlı izle beIN Sports 1 canlı yayın

Özdemir ailesinin içsel sorunları ve kayıp durumuyla ilgili soruşturma devam ederken, Mehmet Ali Özdemir'in akıbeti belirsizliğini koruyor.

33 yaşında 3 çocuk babası olan Mehmet Ali Özdemir'den 8 gündür haber alınamıyor, Özdemir Kayıp ilanı verilen Özdemirin aracı dağlık bir alanda 4.günde bulundu arabasında kan izleri bulunan Dağlık alanda arama kurtarma ekipleri ve kadavra köpekleri ormanlık alanda Mehmet Ali Özdemiri arama çalısmaları devam ediyor.
Babam ve kardeşim Mehmet Aliyi ölümle tehdit ediyordu diyen Aycan babam kardeşime düşmandı dedi
Yayına katılan Mehmet Ali'nin kardeşi Aycan Özdemir kardeşim ile aramızda birçok konuda davalığız bana kaldırım taşı ile saldırdı mahkameye verdim,madde kullanıyordu bizede o alıstırdı onu yakalatmak istedim ama deprem oldu yapamadım dedi, Mehmet Ali bu şekilde ortadan biranda kaybolacak kimse değildir bu işte başka işler var dedi.
Özdemir aile içi sıkıntıdan dolayı kaçtı mı ? yoksa cinayete kurbanmı gitti? 
Editör: Editör Melek