1 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 1 Mart Cuma burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 1 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 1 Mart Cuma burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?
Gelin Evi programı hafta içi her gün izleyicisiyle buluşuyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleriyle adından söz ettiriyor. Aslıhan Hünel'in sunduğu yarışmada her hafta başka bir gelinin evine konuk olunuyor. 5 günün sonunda diğer gelinlerden daha yüksek puanı alan yarışmacı 50.000 TL'nin sahibi oluyor. Peki, Gelin Evi yarışmasında son bölüm ne oldu? İşte, Gelin Evi canlı yayın linki!
"Gelin Evi" Programı Hafta İçi Günlük Yayınlarıyla İzleyicilerle Buluşuyor
Show TV'de Heyecan Dorukta!
Gelin Evi Yeni Bölümleriyle Göz Kamaştırıyor
"Gelin Evi" adlı yarışma programı, hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Sunuculuğunu başarılı isim Aslı Hünel'in üstlendiği program, yeni bölümleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Her gün farklı bir gelinin evine konuk olan yarışmacılar, beceri ve tarzlarıyla jüriden yüksek puanlar almaya çalışıyor.
Büyük Ödül 50.000 TL!
Programın heyecanı, her haftanın sonunda yaşanıyor. 5 gün boyunca diğer gelinlerle yarışan ve en yüksek puanı alan yarışmacı, toplamda 50.000 TL'nin sahibi oluyor. Gelinler arasındaki rekabet, izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.
Son Bölümde Neler Yaşandı?
Maalesef, bu bilgilere ulaşmak için şu anda bir güncellemeye ihtiyaç vardır.
Aslı Hünel Kimdir?
"Gelin Evi" programının enerjik sunucusu Aslı Hünel, 4 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu. Müzik kariyerine Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde başlayan Hünel, Türkiye genelinde sahne alarak müzikseverlerle buluştu. TGRT Haber kanalında Cem Küçük ile sunduğu Günaydın Türkiye programının ardından, 20 Aralık 2021 tarihinden itibaren Show TV'de "Gelin Evi" adlı sabah kadın kuşağı programıyla ekranlara geliyor.
Canlı Yayın İzleme Linki
"Gelin Evi" programı, hafta içi her gün saat 13.00'te Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır. Canlı yayın linki için buraya tıklayabilirsiniz, programın heyecanını kaçırmayın!
GELİN EVİ SUNUCUSU KİMDİR?
4 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslı Hünel müzik yaşantısına Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde başladı. 14 yaşlarına geldiğinde şan dersi almaya başladı. Türkiye'nin çeşitli noktalarında sahne alarak müzikseverlerle buluşan Aslı Hünel, "Bambaşka" isimli albümünde yer alan çalışmaları kliplendirdi. TGRT Haber kanalında 12 Eylül 2021-18 Aralık 2021 tarihleri arasında Cem Küçük ile birlikte Günaydın Türkiye programını sunduktan sonra Show TV ile anlaşarak 20 Aralık 2021 tarihinden itibaren Gelin Evi adlı sabah kadın kuşağı programıyla ekranlara gelmektedir.
GELİN EVİ CANLI İZLE!
Gelin Evi hafta içi her gün saat 13.00'da Show tv ekranlarında seyircisiyle buluşmaktadır.
Editör: Editör Melek