Avrupa Şampiyonu Olan Emre Sakçı Kimdir? Avrupa Şampiyonu Olan Emre Sakçı Kimdir?
Erden Timur, üst üste kazanılan iki şampiyonlukta önemli bir rol oynamış olsa da, Sportif A.Ş'deki görevine devam etmeyi düşünmüyor. İstifasını sunacağı bildiriliyor.
İBRAHİM HATİPOĞLU GELECEK
Timur'un yerine gelecek ismin Dursun Özbek tarafından belirlendiği belirtiliyor. Özbek, futbol departmanından sorumlu olarak İbrahim Hatipoğlu'nu görevlendirecek. Bu görevde Hatipoğlu'na, Maruf Güneş'in eşlik edeceği gelen haberler arasında yer alıyor.
Galatasaray'da Erden Timur'un Yerine Geçecek Olan İbrahim Hatipoğlu Kimdir?
1969 yılı, Şanlıurfa doğumludur. İTÜ Makine Mühendisliği ve İTÜ Makine Mühendisliği Otomotiv Programı Yüksek Lisans mezunudur. 
İbrahim Hatipoğlu Galatasaray Spor Kulübü'nün Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi'dir ve Egebant Genel Müdürü'dür. 1969 yılında Şanlıurfa'da doğan kişi, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.
Ayrıca, İTÜ'de Makine Mühendisliği Otomotiv Programı'nda yüksek lisans yapmıştır. Kariyerine Egebant AŞ'de devam eden bu kişi, şu anda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. 2018-2023 yılları arasında Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) Başkanlığı görevini üstlenmiştir.
Editör: ATİLLA ŞAKACI