26 Haziran Çarşamba 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 26 Haziran burç yorumları 26 Haziran Çarşamba 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 26 Haziran burç yorumları
Esra Erol’da Ümmü Gülsüm Olayı Şoke Etti!
Esra Erol’da Canlı Yayında Şok İtiraflar: “Kocam, Kayınpederim ve Ben Birlikte Yattık…”
Gündüz kuşağının sevilen programı Esra Erol’da, izleyicileri şaşkına çeviren Ümmü Gülsüm olayı gündeme damgasını vurdu. Bir aydır kayıp olan Ümmü Gülsüm, 29 Mayıs'ta canlı yayında ortaya çıkarak herkesi şok eden açıklamalarda bulundu. “Kocam, kayınpederim ve ben birlikte yattık” sözleriyle izleyenleri dehşete düşürdü.
Esra Erol’da Ümmü Gülsüm Olayının Perde Arkası
ATV'nin popüler programı Esra Erol’da, hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanıyor. Son bölümde, günlerdir kendisinden haber alınamayan Ümmü Gülsüm’ün akıbeti belli oldu. Annesi Songül, kızının kaybolduğunu belirterek, kocası Ferdi Taşan ve kayınpederi Nazım Taşan’ı suçladı. Ümmü Gülsüm ise canlı yayında yaptığı itiraflarla şok etkisi yarattı.
Annesinin Çaresiz Feryadı
Ümmü Gülsüm’ün annesi Songül, sosyal medyada tanıştığı Ferdi Taşan ile evlenen kızının kaybolduğunu belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Kızının kocası ve kayınpederi tarafından öldürüldüğünü iddia eden Songül, kızının 2 Mayıs'tan beri kayıp olduğunu söyledi ve damadı ile dünürü Nazım Taşan’ı suçladı. Songül, damadı Ferdi Taşan ve ailesinin 11 aydır kızını göstermediğini ve kızına şiddet uyguladığını belirtti.
Ümmü Gülsüm’ün Şoke Eden İtirafları
Canlı yayında ortaya çıkan Ümmü Gülsüm, yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlattı. “Tefecilerden borç almışlar, bana 70 bin lira kredi çektirmeye çalıştılar. Çekmeyince düşman oldular. Kayınpederim evin içinde şortla ve atletle gezmemi istiyordu, kendisi de çamaşırla geziyordu” diyerek izleyenleri şoke etti. Ümmü Gülsüm, kayınpederinin kendisine sürekli tacizde bulunduğunu ve çocuğunu dövdüğünü açıkladı.
Aile İçi Şiddet ve Taciz
Ümmü Gülsüm, kayınpederinin kendisini kahveye kumar oynamaya götürdüğünü ve evin içinde uygunsuz davranışlarda bulunduğunu belirtti. “Kayınpederim, kocam ve ben aynı odada yatardık. Mahalledeki herkes bunu biliyor. Senin baban zaten sapık ki…” sözleriyle yaşadığı dehşeti dile getirdi. Ümmü Gülsüm’ün bu açıklamaları, izleyenleri dehşete düşürdü ve büyük yankı uyandırdı.
Toplumsal Tepki ve Destek
Ümmü Gülsüm’ün yaşadıkları, toplumda büyük bir infial yarattı. İzleyiciler, genç kadının yaşadığı zor durumu paylaşarak ona destek oldu. Esra Erol ve ekibi, olayın aydınlatılması için çalışmalarına devam ediyor. Toplum, Ümmü Gülsüm’ün güvenli bir yaşama kavuşması için dua ediyor ve ona destek oluyor.
Gelişmeler yakından takip edilirken, Ümmü Gülsüm’ün yaşadığı zor durumun çözülmesi ve adaletin yerini bulması bekleniyor. Esra Erol’da yaşanan bu olay, aile içi şiddet ve tacizin ne kadar ciddi boyutlara ulaşabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK