İçişleri'nden 'Mahzen' operasyonu İçişleri'nden 'Mahzen' operasyonu
Günlerdir canlı yayına katılan kaynana Cemile gelinini bulmak için yayına katılmıştı. Gerçek ismi zeynep olan  Nazan ile kaynana arasında neler yaşanacak?
Gelin ile Kaynana Arasında Gerilim
Canlı yayınlara katılan kaynana Cemile, gelini Zeynep'i bulma amacıyla ekrana çıkmıştı. Ancak gerçek adı Zeynep olan Nazan, kaynanası Cemile ile yüzleşmeye hazırlanıyor. İkilinin arasında yaşanacaklar merak konusu.
Nazan'ın İtirafları
Yayına katılan Nazan, kaynana Cemile'ye dönerek, "Ben senin oğlun yüzünden kaçtım. Sen o zamana kadar nerdeydin?" şeklinde sorular yöneltiyor. Nazan, kaynanasının oğlunun tutumundan dolayı yaşadığı stres ve zorbalık sebebiyle kaçtığını ifade ediyor. Bu durumu kaynanasına ileten Nazan, kaynanasını sorumluluk almamakla suçluyor.
Kaynana Cemile'nin Tepkisi
Nazan'ın suçlamaları karşısında kaynana Cemile'nin vereceği tepki merak konusu. Nazan'ın yaşadığı zorbalıklara neden olan durumlar hakkında kaynana Cemile'nin ne diyeceği ve nasıl bir tavır sergileyeceği bekleniyor.
Kaçışın Perde Arkası
Nazan, kaynanasına yönelik suçlamalarının yanı sıra, gece vakti eşi uyurken Bartın'dan arkadaşının taksisiyle kaçtığını itiraf ediyor. Bu beklenmedik kaçışın perde arkasında neler yaşandığı ve Nazan'ın bu kararı almasına neyin sebep olduğu merakla bekleniyor.
Yaşanan olaylar ve ortaya çıkan gerçekler, canlı yayındaki gerilimi artırırken, izleyicilerin bu gelişmeler karşısındaki tepkileri büyük bir merakla bekleniyor.
GELİN İLE KAYNANA YÜZYÜZE GELİYOR
yayına gelen Nazan ben senin oğlun yüzünden kaçtım, işte sinirlenip stresini bende atıyordu. Sen o zamana kadar nerdeydin diyen Nazan.
kaynanasının bu zorbalığa engel olmadığı için suçladı.Nazan bir yere gitmeye gitsek sürekli ağlayarak eve gelirdim.
KOCASI UYURKEN EVDEN KAÇTI
Nazan gece vakti Bartın'da gece vakti eşi uyurken arkadaşının taksisi ile kaçtı, 
Editör: Editör Melek