DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir? DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir?
Esra Erol'a sosyal medyada video çekerek Fenomen olmak isteyen Esra, ile kocası Serkan'ın ailevi geçimsizlikten dolayı  Esra Erol'a basvurdu.
Esra Erol'un sosyal medyada fenomen olma çabaları, ailevi geçimsizlik ve çekişmelerle gölgeleniyor. Çiftin arasındaki sorunlar, Esra'nın şiddet iddiaları ve Serkan'ın çocuklarını ihmal etmesiyle gündeme geldi.
Fenomenlik Hırsı ve Aile İçi Çatışma
Sosyal medya platformlarında fenomen olmak isteyen Esra, eşi Serkan'la ailevi sorunlar yaşamaktan kurtulamıyor. Esra, çektiği mutlu ve romantik videolarda bile eşiyle sürekli tartıştığını ve yıllardır şiddet gördüğünü iddia ediyor.
Şiddet ve Uzaklaştırma Kararı
Esra, eşi Serkan'ın kendisine eziyet ve şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemeye başvurarak uzaklaştırma kararı aldırdığını belirtiyor. Sosyal medya video çekimlerindeki başarısını kıskanan eşi, Esra'nın yayın yapmasına izin vermiyordu.
Aile Huzuru ve Boşanma Talepleri
Serkan ise 22 yıllık evliliklerinde eşini hala sevdiğini söylüyor. Ancak Esra'nın boşanma isteğiyle karşı karşıya kalan çift, çocuklarının ihmal edildiği iddialarıyla da mücadele ediyor. Serkan, eşinin canlı yayınlar nedeniyle çocuklarına yeterince ilgi göstermediğini dile getiriyor.
Telefon Bağımlılığı ve Aile Bütünlüğü
Esra'nın eşi Serkan, sürekli telefonla ilgilenmesi nedeniyle aile bütünlüğünün bozulduğunu savunuyor. Dört çocukları olduğu halde, eşinin telefon bağımlılığı yüzünden çocuklarına gereken özeni göstermediğini iddia ediyor.
Gelecek Hakkında Belirsizlik
Esra Erol ve Serkan arasındaki bu ailevi çatışmanın nasıl bir sonuca evrileceği merak konusu. Boşanma mı, yoksa çift arasında bir uzlaşma mı sağlanacak, detaylar bekleniyor.
FENOMEN OLMAK İSTİYORDUM
Eşim sürekli mutlu veya romantik bir video çekerken bile tartışırdık, yıllardır bana eziyet ve şiddet uygulardı bundan dolayı eşimi şikayet edip uzaklaştırma aldırdım.
Beni sosyal medyada video çekerken kıskanıyordu. uzun yıllardır bana eziyet çektirdi, yayın açmama izin vermiyordu, ben Serkan ile boşanmak istiyorum ama o ben eşimi sevdiğim için boşanmak istemiyorum diyerek yalan söylüyor dedi.
HALA KARIMI SEVİYORUM
Kocası serkan ise, sürekli canlı yayın yapıyordu, 4 tane çocuğunu ihmal ediyordu, 22 yıldır bizi kandırdı benden boşanmak istiyor esra ama ben onu hala seviyorum 4 tane çocuğumuz var boşanmak istemiyorum dedi. 
TELEFONUNU BENDEN ÇOK SEVİYOR
Eşim yayın yaptığı telefonu daha çok önemsiyor 4 tane çocuğu var evde hiç ilgilenmiyor sürekli telefon ile oynuyor. 
Esra ile Serkan arasında neler yaşanacak barısacaklar mı? yada boşanacaklar mı? 
Editör: Editör Melek