Fatma Şahin kimdir? AK Parti Gaziantep Belediye Başkan adayı Fatma Şahin kaç yaşında, nereli? Fatma Şahin kimdir? AK Parti Gaziantep Belediye Başkan adayı Fatma Şahin kaç yaşında, nereli?
Esra Erol'da Fikri Şahan kimdir? Büşra Şahan olayı nedir? Büşra Şahan kimdir? ATV'de yayınlanan Esra Erol'da işlenen Büşra Şahan olayı ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki Esra Erol'da Fikri Şahan kimdir? Büşra Şahan olayı nedir? Büşra Şahan kimdir? Cevaplar haberimizde..
Esra Erol'da Fikri Şahan ve Büşra Şahan Olayı: Aile Dramı Ortaya Çıktı
Esra Erol'un yayınlandığı ATV kanalında yaşanan olayda Fikri Şahan'ın eşi Büşra Şahan'ın çocukları alıp evden kaçması büyük bir şok yarattı. İşte detaylar:

Fikri Şahan, Hatay'dan programa katılan bir katılımcıdır. Programda, başta güzel bir evliliği olduğunu belirtmiş, ancak eşinin değişip kendisini aldattığını iddia etmiştir.

Olayın Gelişimi
Fikri Şahan, eşinin ailesinin sürekli kendisini kötülediğini söylerken, eşinden şüphelendiğini ancak bir şey söylemediğini ifade etti. Bir gün işe gittiğinde, kız kardeşinin kendisini arayarak eşinin komşusu Ali ile kaçtığını söylediğini öğrendi.

Yüzleşme Anı
Fikri Şahan, eşinin kendisine çay içmeye gittiğini ama ilişkisi olmadığını iddia ettiğini belirtti. Ancak oğlunun kendisine her şeyi anlattığını söyleyerek, eşinin ilişkiyi kabul ettiğini açıkladı.

Tehditler ve Şok Edici Sözler
Fikri Şahan, Ali isimli şahsın kendisine zarar verirse, onu bitireceğini söylediğini aktardı. Eşinin kendisinden iki çocuğunu istediğini iddia etti ve Ali'nin evlerine geldiğini belirtirken, yaşanan olayların kendisini şoke ettiğini ifade etti.

Sonuç ve İtiraf
Fikri Şahan, eşinin 3 yıldır Ali ile ilişki yaşadığını düşündüğünü iddia etti. Büşra Şahan'ın kendisine umut verdiğini fark ettiğini söylerken, yaşanan bu dramın Esra Erol'un programında çözüme kavuşup kavuşmayacağı merak konusu oldu.

Esra Erol'un programı, aile dramalarının çözümüne aracılık ettiği bir platform olma özelliği taşımaktadır. Programın ilerleyen bölümlerinde, Fikri Şahan ve Büşra Şahan çiftinin hikayesi ve yaşanan gelişmeler daha fazla aydınlatılacaktır.
esra erol da fikri sahan kimdir busra sahan kimdir busra sahan olayi nedir
Esra Erol'da Fikri Şahan kimdir? Büşra Şahan olayı nedir? Büşra Şahan kimdir? 
esra erol da fikri sahan kimdir busra sahan kimdir busra sahan olayi nedir
Esra Erol'da Fikri Şahan kimdir? Büşra Şahan olayı nedir? Büşra Şahan kimdir? Fikri Şahan eşi Büşra Şahan’ın çocuklarını alıp evden kaçtığını söyledi. Hatay’dan programa katılan Fikri Şahan çok güzel bir evliliği olduğunu ama sonrasında eşinin değişip kendisini aldattığını söyledi.
esra erol da fikri sahan kimdir busra sahan kimdir busra sahan olayi nedir
Fikri Şahan eşinin ailesinin sürekli kendisini kötülediğini söylerken, eşinden şüphelendiğini söylerken konuştuğunu ama birşey demediğini söyledi. Pazartesi iş yerine gittiğinde kız kardeşinin kendisini aradığını söylerken Ali isimli şahsın telefonu olup olmadığını sorduğunu söyledi. Kız kardeşinin eşinin komşusu Ali ile birlikte kaçtığını söyledi. Eşiyle yüzleştiğini söyleyen Fikri Bey eşine soru sorduğunu eşinin kendisine çay içmeye gittiğini ama ilişkisi olmadığını söyledi. Oğlunun kendisine herşeyi anlattığını söyleyen Fikri Bey oğluna bıçak çektiğini iddia etti. Bunun üzerine tekrar sorduğunda ilişkiyi kabul ettiğini söyleyen Fikri Bey eşinin kendisinden iki çocuğunu istediğini söyledi. 
esra erol da fikri sahan kimdir busra sahan kimdir busra sahan olayi nedir
Ali isimli şahsın evlerine geldiğini söyleyen Fikri Bey Ali isimli şahsın kendisine Büşra'nın saçının teline zarar verirsen seni bitiririm dediğini söylerken, bu sözlerin kendisini şoke ettiğini söyledi. Büşra Hanım'a kendisine sorduğunu söyleyen Fikri Bey bu adama umut verdin mi diye sorduğunu söylerken öncelerinde kendisinin bunu reddettiğini söyledi. Ali Bey'in lafları sonrası herşeyin oturduğunu söylerken Büşra Hanım'ın kendisine umut verdiğini anladığını söylerken eşinin 3 yıldır Ali Bey ile ilişki yaşadığını düşündüğünü iddia etti. 
Kaynak: https://www.fenoreporter.com/haberler/esra-erol-da-fikri-sahan-kimdir-busra-sahan-kimdir-busra-sahan