Trabzonspor - Adana Demirspor maçı canlı izle  beIN Sports 1 canlı yayın Trabzonspor - Adana Demirspor maçı canlı izle beIN Sports 1 canlı yayın
Esra Erol'da Dramatik Anlar: Kayıp Gelin Zeynep Bulundu!
Esra Erol'un dünkü programında yaşananlar izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Cemile Teyze, evden kaçan gelini Zeynep için Esra Erol'da yardım istedi. Zeynep'in aşık olduğunu söyleyen Cemile Hanım, "İyi olduğunu bilmek istiyorum." dedi. Esra Erol ve ekibi, kaçan gelini bulmak için harekete geçti.
Nazan İtiraf Etti
Esra Erol'un ekibi, kaçan gelin Zeynep'i buldu ve programda yüzleştirdi. Zeynep'in kocası Selçuk ve kayınvalidesiyle yapılan konfrontasyonda, gelin Nazan beklenmedik bir itirafta bulundu. Tüm Türkiye'nin önünde yaşanan dramatik anlarda Nazan, ihaneti itiraf etti.
Yaşanan bu olaylar Esra Erol'un programına damgasını vururken, izleyiciler gelecek bölümlerde neler olacağını merakla bekliyor. Esra Erol'da yaşanan dramatik hikayeler ve çözüm arayışları, her gün farklı bir gerilimi ekranlara taşıyor.
Esra Erol'da dün;
Cemile Teyze evden kaçan gelini Zeynep için Esra Erol'da programına başvurdu. Aşığım dediği gelini Zeynep evden kaçınca çok üzülen Cemile Hanım, "İyi olduğunu bilsem yeter." dedi. Esra Erol'da ekibinin bulduğu kaçak gelin Nazan kocası Selçuk ve kayınvalidesi ile yüzleşti. Nazan tüm Türkiye'nin önünde ihaneti itiraf etti.
Editör: Editör Melek