26 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? 26 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?
EN HAMARAT BENİM: EV BECERİLERİNİ KONUŞTURAN YARIŞMA!
Temizlik, yemek, misafirperverlik ve daha birçok konuda becerikli olanlar En Hamarat Benim yarışmasında kıyasıya yarışıyor! Sunucu Kadir Ezildi, eğlenceli ve becerikli beş yarışmacıya eşlik ediyor.
KADİR EZİLDİ'NİN GÖZÜNDE TEMİZLİK VE MUTFAK BECERİLERİ
Kadir Ezildi, temizlik dedektifi olarak haftanın yarışmacıları arasında dolaşıp temizlik ve mutfak hünerlerini değerlendiriyor. Yarışmacılar, becerilerini sergileyerek haftanın en yüksek puanını almaya çalışıyor.
HAFTANIN FİNALİNDE BÜYÜK ÖDÜL SAHİBİ OLMAK İÇİN YARIŞ
Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı, büyük ödülün sahibi oluyor. Yarışmacılar, temizlik ve mutfak becerileriyle jüriyi etkileyerek ödülü kazanmaya çalışıyor.
ZEYNEP HANIM'IN TANITIMI
Haftanın ilk gününün yarışmacısı Zeynep Hanım, 34 yaşında Gaziantepli bir güzellik uzmanıdır. Yarışma boyunca temizlik ve mutfak konusundaki becerilerini sergileyecek.
ZEYNEP HANIM'IN PUAN TABLOSU VE DETAYLAR
Zeynep Hanım'ın puan tablosu ve diğer yarışmacılarla ilgili detaylar daha sonra açıklanacak. Yarışmacılar, ev becerilerini konuşturarak izleyicilere keyifli anlar yaşatacaklar.
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi oluyor.
ZEYNEP HANIM KİMDİR?
Haftanın 1.gün yarışmacımız 34 yaşında Gaziantepli güzellik uzmanı ve güzellik uzmanı
ZEYNEP HANIM PUAN TABLOSU
ZUHAL HANIM:
ÇAĞLA HANIM:
SEMİH BEY:
FADİK HANIM:
DETAYLAR GELİYOR...
Editör: Editör Melek