DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta? DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta?
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
"En Hamarat Benim" Yarışması Heyecanı Başladı!
Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programı "En Hamarat Benim", temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliğine güvenenlerin mücadelesine sahne oluyor. Programın başarılı sunucusu Kadir Ezildi, becerikli ve eğlenceli yarışmacılara eşlik ederek izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor.
Güneş Yılmaz: Mersinli ve Becerikli Bir Anne
Haftanın 5. yarışmacısı olan Güneş Hanım, 37 yaşında ve Mersinli bir kadındır. Aynı zamanda bir çocuk annesi olan Güneş Hanım, temizlik ve mutfak konularında iddialı olduğunu kanıtlamak için yarışmaya katılmıştır.
Güneş Hanımın Beklenen Menüsü
Güneş Hanımın yarışacağı gün belirlendiğinde menüsü de belli olacak ve izleyicilerle paylaşılacaktır. Onun mutfak hünerlerini ve yemek yeteneklerini merakla bekliyoruz.
Puan Tablosu Heyecanı Devam Ediyor
Yarışmanın diğer yarışmacıları Ayşegül, Mine, Yusuf ve Nurşa, Güneş Hanımın temizlik ve mutfak performansını değerlendirecekler. Puan tablosuyla ilgili detaylar ise yakında açıklanacak. Heyecan dolu anlar için takipte kalın!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
En Hamarat Benim Güneş Yılmaz Kimdir? Kaç Puan Aldı? 31 Mayıs Cuma 2024
Haftanın 5. yarışmacısı olan Güneş Hanım 37 yaşında Mersinli ve 1 çocuk annesidir
GÜNEŞ HANIM MENÜSÜ NEDİR?
Güneş Hanımın menüsü yarışacağı gün bellli olacağından dolayı yayınlandığı zaman sayfamızda olacaktır.
GÜNEŞ YILMAZ  PUAN TABLOSU
AYŞEGÜL: 
MİNE: 
YUSUF: 
NURŞA: 
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI