A Milli Takım maç takvimi! Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? A Milli Takım maç takvimi! Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta?
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
"En Hamarat Benim" Yarışması: Temizlik ve Yemek Becerileriyle Rekabet Başlıyor!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmasının heyecan dolu bölümlerinde yarışmacılara eşlik ediyor. Her biri temizlik dedektifi Kadir Ezildi'nin gözetimi altında, temizlik yeteneklerini sergileyen ve ardından mutfakta becerilerini ortaya koyan beş eğlenceli ve becerikli yarışmacı bulunuyor.
Onur Güral: Haftanın Tek Erkek Yarışmacısı
Haftanın tek erkek yarışmacısı olan Onur Güral, 24 yaşında, bekar ve Erzurumlu bir sağlık personelidir. Onur, haftanın iddialı yarışmacılarından biri olarak dikkat çekiyor.
Onur Güral'ın Puan Tablosu
Onur Güral'ın performansı, diğer yarışmacılarla karşılaştırılarak puanlanacak. Şu anda puanlar belirtilmemiş olsa da detaylar yakında paylaşılacak.
Bu haftaki En Hamarat Benim bölümünde Onur Güral ve diğer yarışmacılar, önce temizlik becerilerini ardından mutfak yeteneklerini sergileyecekler. Hangi yarışmacının en hamarat olduğunu ve kimin kazanacağını görmek için izleyiciler heyecanla bekliyorlar!
ÖNCE TEMİZLİK SONRA YEMEK
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
En Hamarat Benim Emine Onur Güral Kimdir? Kaç Puan Aldı?
ONUR GÜRAL KİMDİR?
Haftanın tek erkek yarışmacısı olan olan Onur Güral 24 yaşında olan yarışmacımız Erzurumlu be bekardır. Sağlık personeli olarak görev yapan yarışmacımız haftanın iddialı yarışmacılarındandır.
ONUR GÜRAL PUAN TABLOSU
SEMİHA HANIM:
AYÇA HANIM:
SEMA HANIM:
EMİNE HANIM:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI