Hamster Kombat Günlük Şifre: 19 Haziran Hamster Kombat Morse Kodu, Daily Combo Hamster Kombat Günlük Şifre: 19 Haziran Hamster Kombat Morse Kodu, Daily Combo
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
"En Hamarat Benim" Yarışmacıları Temizlik ve Mutfak Becerilerini Sergiliyor!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, "En Hamarat Benim" yarışmacılarını ağırlıyor. Temizlik dedektifi Kadir Ezildi'nin gözetiminde, becerikli ve eğlenceli beş yarışmacı, önce temizlik ardından mutfak hünerlerini sergiliyorlar.
Sema Daşdemir: İddialı Yarışmacı
Haftanın iddialı yarışmacılarından biri olan Sema Hanım, 33 yaşında, Erzurumlu, evli ve 3 çocuk annesidir. Ev hanımı olan Sema Hanım, masada yaptığı yorumlarla dikkat çekiyor ve istediği puanı alabilecek mi merak konusu.
Sema Hanımın Menüsü
Sema Hanımın yarıştığı günün menüsü, yayınlandığı zaman izleyicilerle paylaşılacak ve beklenen lezzetlerin detayları ortaya çıkacak.
Sema Hanımın Puan Tablosu
Sema Hanımın performansı, diğer yarışmacılarla karşılaştırılarak puanlanacak. Henüz puanlar belirtilmemiş olsa da detaylar yakında paylaşılacak.
Bu haftaki En Hamarat Benim bölümünde Sema Hanım ve diğer yarışmacılar, temizlik ve mutfak becerilerini sergileyecekler. İzleyiciler, hangi yarışmacının en hamarat olduğunu ve kimin kazanacağını öğrenmek için heyecanla bekliyorlar!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
En Hamarat Benim Sema Daşdemir Kimdir? Kaç Puan Aldı?
SEMA DAŞDEMİR KİMDİR?
Haftanın iddialı yarışmacılarından olan Sema hanım 33 yaşında Erzurumlu evli ve 3 çocuk annesi olan yarışmacımız Ev hanımıdır. Bu hafta masada yaptığı yorumlar ile dikkat çeken Sema hanım istediği puanı alabilecek mi?
SEMA HANIM MENÜSÜ NEDİR?
Sema Hanımın menüsü yarışacağı gün bellli olacağından dolayı yayınlandığı zaman sayfamızda olacaktır.
SEMA HANIM PUAN TABLOSU
SEMİHA HANIM:
AYÇA HANIM:
EMİNE HANIM:
ONUR BEY:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI