İstanbul'da Yarın Okullar Tatil mi? İstanbul'da Yarın Okullar Tatil mi?

                                             IHAAW114146-EGT/16-11-2023 

Ankutsan’ın depremden etkilenen çocukların geleceğe daha umutla bakmalarına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği proje kapsamında, ARGE ekibinin çocuklar için  özel olarak oluklu mukavvadan tasarladığı  masa ve sandalye seti 150 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. 
 
Aynı zamanda öğrencilere boyama defteri ve kalem seti de hediye eden Ankutsan ekibi,  çocuklar için düzenlediği boyama etkinliği ile Koç konteyner kentte anasınıfı ve ilkokul öğrencileriyle bir araya geldi. Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Durmuş Özyurt’un da yer aldığı  etkinlikte öğretmenler ve  öğrencilerle birlikte keyifli anlar yaşandı. Etkinliğe  katılan Antakya Milli Eğitim Şube  Müdürü Durmuş Özyurt “Ankutsan’ a bu anlamlı katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 
Ankutsan CEO’su  Rüstem Kesgi  “Ankutsan olarak topluma değer katma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Depremin ilk gününden bu yana deprem bölgesinde ayni ve nakdi yardımlarımız devam etmektedir. Eğitim, depremden etkilenen çocuklarımızın hayatlarını yeniden kurmalarında önemli bir yoldur ve biz de bu yolda onların yanında olmak istedik. Bu bilinçle özel olarak tasarladığımız masa ve sandalyelerle  konforlu bir öğrenme ortamına sahip olmalarına katkı sağlamayı amaçladık” diye ifade etti.